van het 40-jarig priesterfeest van de Z.E. Heer Pastoor de Ceuster. Daartoe worden alle leden, in compleet uniform met pet, uitdrukkelijk verzocht op tijd aanwezig te zijn. Uiterlijk_om_9J.45_uur worden alle leden van het orkest in de kerk verwacht, terwijl van_de_ïeden^van_het tamboerkorps wordt verwacht dat zij om 9.45 uur staan opgesteld voor de pastorie. Voordat de leden van het orkest in de kerk plaatsnemen en het tamboerkorps zich buiten opstelt, dienen alle koffers en hoezen te worden neergezet in Café Vermeulen. Voor de H.Mis zal het tamboerkorps de jubilaris de kerk binnen leiden, na de H.Mis zullen we met tamboerkorps en orkest samen van de kerk naar zaal van Dijck Pastoor de Ceuster met gevolg begeleiden. Maandag_6_sept^2 orkestrepetities in de Watermolen van 19.30 - 20,15 u.: repetitie voor het jeugdorkest van 20.15 - 22.15 u.repetitie voor het grote orkest. li repetitie tamboerkorps in de school van 19.00 - 20.15 u.het gehele tamboerkorps Na deze tamboerkorps-repetitie zullen nog de groepsrepetities voor het grote orkest worden gehouden: van 20.15 - 21.15 u.2e en 3e klarinet van 21,15 - 22.15 u.saxofoons en bas-klarinet. DORPSRAAD--VERKIEZINGEN IN OKTOBER a.s. In het artikel van vorige week wezen wij er al op dat de ad- viesfunktie naar de gemeentelijke overheid erg belangrijk is. Sedert het besluit van de gemeenteraad dat over een aantal onderwerpen door de gemeentelijke bestuursorganen niet zal worden besloten dan nadat de dorpsraden en wijkraden hun mening hebben kunnen zeggen is de betekenis van ook het werkcomité nog eens extra onderstreept. De onderwerpen waarover de dorpsraden door het Gemeentebestuur om advies worden gevraagd zijn de volgende: 1. Baatbelasting: indien er voornemens zijn om in een bepaald kerkdorp voorzieningen te treffen is het wenselijk dat zo wel over de voorzieningen als over het mogelijke gevolg "baatbelasting" de dorpsraad in nauwe samenspraak met de betreffende belanghebbenden van gedachten wisselt en de dorpsraad het gemeentebestuur terzake adviseert. 2. Begrenzing van de dorpen. 3Straatnaamgeving 4Het ophalen van huisvuil. a. de route; b. regionalisering van de huisvuilverwerking kan bijvoor beeld een uitbreiding van de huisvuil-ophaaldienst tot

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 2