Om 15.00 uur is er een ballonnenwedstrijd. Deze week komt de leiding van A.D.O.R. bij U aan de deur met kaartjes voor de ballonnenwedstrijd. Op de jeugdmarkt is koffie, frisdrank en diverse versnaperingen te koop. TOT ZIENS ZATERDAG OP DE JEUGDMARKT A.D.O.R. De jeugdmarkt is tevens het startsein voor het nieuwe clubjaar. A.D.O.R. start op maandag 30 augustus weer met hun aktiviteiten. Kinderen, die nog lid willen worden van A.D.O.R. kunnen zich hiervoor opgeven bij Mevr. Stevens, Vlasakker 6, Oostrum, tel. 86004. De kinderen, die het vorige clubjaar lid waren hoeven zich niet meer aan te melden. Zij krijgen thuis bericht hoe laat zij de volgende week verwacht worden. Mijn zoon/dochter geeft zich hierbij op als lid van A.D.O.R. Naam Gebdatum Adres Telefoon Handtekening Stichting Jeugdwerk A.D.O.R. T.T^V. _ONDERWERPj_ MEULE-SPEULE Bedankt Wij willen de O.J.C. Iduna onze dank en complimenten overbren gen voor de organisatie van de Oostrumse Meule-Speule, welke afgelopen zaterdag onder redelijk goede weersomstandigheden werden afgewerkt. Dat de weergoden ons zondag in de steek lie ten was jammer. We waren als kleine vereniging met maar 24 aktieve seniorleden zeer verrast te vernemen, dat we een le plaats met onze 9 deel nemende leden hadden behaald en we danken alle andere grote en kleine verenigingen en buurtploegen voor hun sportieve inzet en deelname aan deze fijne wedstrijd. We spreken de wens uit, dat we in de toekomst geregeld zo'n treffen mogen meemaken, dankzij de inspanning van O.J.C. Iduna en we zullen trachten bij de eerste ontmoeting onze behaalde eerste plaats met verve te verdedigen. Tot dan! o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 5

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 5