BILJARTVRIENDEN S_.N.A. De feestavond, afgelopen vrijdag was gezellig en zoals gebrui kelijk weer uitstekend verzorgd door Bér en Paula. Er waren vol doende gasten om de twee lange tafels met het "gourmet" te vul len en tijdens de lange maaltijd werden de diverse prijzen uit gereikt aan de winnaars. De quizmaster kwam even in moeilijkhe den omdat de één of andere vrolijke hansworst de lijst met ant- woorden achterover gedrukt had maar alles liep gelukkig toch met een sisser af. De afgelopen week was trouwens toch een bij zondere want er werd ook getafeltennist tegen de invalidenbond Opnieuw kreeg S.N.A. flink slaag ondanks enkele goed spelende leden. De sfeervolle avond werd besloten met een lekker biertje. Vrijdag 3 september is de jaarvergadering voor alle aktieve en niet-aktieve leden. Harrie Daniëls zal nog een uitnodiging stu ren maar zet de datum vast in je agenda. De onderwerpen zullen o.a. zijn: - jaarverslag sekretaris, - jaarverslag penningmeester, - V.B.B.-kompetitie, - jeugdkompetitie, - aktiviteitenprogramma. In ieder geval tot vrijdag 3 september. Heine. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Wie wil er vanaf 30 augustus 's morgens de krant bezorgen tussen 6 en 7 uur. Minimumleeftijd 15 jaar. Opgeven hiervoor bij Piet Dupont van Broekhuizenstraat 51, tel. 87120 Graag opgeven vóór zaterdagmiddag 17.00 uur. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o ATTENTIE_JEUGDLEDEN: AoS. zondag 29 augustus begint voor jullie weer het nieuwe bowlingseizoen0 De begintijd is nog steeds dezelfde als vorig jaar: 13.00 uur. De kosten bedragen voorlopig nog 5,== per keer. Op verzoek van de penningmeester wordt iedereen die nog geen contributie voor het komende jaar betaald heeft ver zocht, deze a.s. zondag mee te brengen. Deze contributie be draagt 25,==. -o-o-o-o—O-O-O-O—O—O-O—o-o—o-o-o-o—O—o-o-o-o-o-o-o—o-o-o-o-o-o- 11

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 11