van de vacantie. Dankzij 'n prima instelling en 'n goede ver standhouding van de leden konden op alle zondagen van de va- cantie-tijd de gezongen Hoogmissen normaal doorgang vinden. Ja, er was zelfs iedere zondag 'n goede opkomst en er werd ook nog goed gezongen. Heel hartelijk dank daarvoor. Gedurende de tijd dat hun dirigente - Monique de Boer - op vacantie was, heeft Theo Linskens de leiding waargenomen en hij heeft het voortref felijk gedaan. Het lijkt allemaal zo gemakkelijk en eenvoudig, maar ga er maar 'ns voorstaan. Theo, heel hartelijk dank voor je goede wil, voor je inzet en voor de goede prestaties. VACANTIE_IN_EIGEN_LAND_; Uit de gegevens vanuit de krant en de T.V. blijkt dat dit jaar - veel meer inwoners van Nederland hun vacantie in eigen land hebben doorgebrachte Toch blijkt uit de muntstukken op de collecteschaal in de kerk, dat minstens in acht verschillende landen inwoners van Oostrum hun vacantie hebben doorgebracht. We hopen dat zij het daar even zonnig en fijn hebben gehad als wij in Oostrum. Gelukkig zijn zij - voor zover mij bekend is - allen weer gezond en wel in Oostrum gearriveerd. Hartelijk dank ook voor de vele vacantie-kaarten die ik mocht ontvangen. in_3_GEZINNEN^ Vorige week geen Oostrums Weekblad in de bus - daarom nu nog maar even het grote en blijde nieuws vermeld van die week. Op 24 juli ging de vurige wens van Peter en Yolanda Philipsen- Custers, Ooster Thienweg 1, in vervulling, toen zij weer 'n tweede kind rijk werden, 'n gezonde dochter, 'n zusje voor Veronique, Judith is haar naam. Vol vreugde en dankbaar ge stemd hebben zij hun Judith verwelkomd. Kinderen hebben de warmte van een grote liefde van vader en moeder nodig om uit te groeien tot gelukkige mensen en daar kan Judith heel zeker ">-- op rekenen. Op 26 juli werd de droomwens van Sjaar en Mar ja Kessels - Goetzenhof 15 - werkelijkheid. Zij zijn overgelukkig met hun eerste kind, dat zal gaan luisteren naar de naam Maud. Is iedere geboorte van 'n kind 'n fantastisch wonder, 'n wonderlijk iets 'n eerste eigen kind in je armen te mogen nemen, maakt dat wonder ongetwijfeld nog grootser. Je moet er wel wat offers voor over hebben - aldus Marja - maar je krijgt er iets geweldig mooi's voor terug. Op 4 augustus waren Lieselotte, Wouter en Florine Lauwaars in de wolken, want zij hadden er nog 'n lief broertje bij gekregen. Maar intenser was nog de vreugde en blijdschap bij hun vader en moeder - Leo en Alice Lauwaars Rodrigi - toen zij op 4 augustus hun vierde kind, een zoon, mochten verwelkomen; Nicander is zijn 4

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 4