BEGELEIDEN_OVERSTEKEN_JEUGDVOETBALLERS: Woensdag 18 aug 13o00 uur Mevr. Engels - Mevr. G. Wilms 14.25 uur Mevr. Tr. Janssen - Mevr. Mommen. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- NOBEL_NIEUWS Vrijdag 29 juli hebben wij tegen St. Valentius uit Vierlings beek gevoetbald» U zult zich wel afvragen, alweer voetballen, maar dit was een vriendschappelijke ontmoeting die al in het voorjaar gepland was, maar door omstandigheden niet eerder kon plaats vinden. De wedstrijd werd in Vortum-Mullem gespeeld, omdat daar een terrein beschikbaar was. Het was een zeer sportieve strijd en onze club toonde zich de sterkste door met 7-1 te winnen. Na afloop ging het terug naar de "Wilde Man" het clubhuis van Vierlingsbeek, waar nog een gezellig samenzijn was. Tenslotte dankte Jeu Staaks allen voor de gezelligheid en sprak de hoop uit dit het volgend jaar nog eens over te doen, wat door allen werd beaamd. Zondag 8 augustus, ging het weer naar de Kasteelse Bossen te Horst voor het concours van de afd. Meerlo. Hier wist het 8-tal een 2de prijs te behalen, het 4-tal eindig de op een 10de plaats. Voor ind. dressuur klasse L2 behaalde E. Broeren-de Weijs met Kilflora een 4de prijs. Voor ind. dressuur klasse LI wist Fr. v.d. Winkel met Goldschlager een 2de prijs te behalen. Marga Hoezen-Beerkens wist met Patty voor ind. dressuur klasse Ml een 3de prijs te behalen. Allemaal van harte gefeliciteerd. Het Bestuur. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- :LY£N_bowling bond venray. Aan alle leden van Bowling Bond Venray: De Algemene Ledenvergadering van Bowling Bond Venray wordt ge houden op maandag 16 augustus a.s. in Bowling Bistro Venray te Oostrum» Aanvang: 20.00 uur. Willen degenen die nog niet hun contributie voldaan hebben dit 11

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 11