Wat moeten we betalen: A-jeugd 60,=, B-jeugd 55.=, C-jeugd 50, D-jeugd 4S,=, E-jeugd die 8 jaar zijn 40,=, E-jeugd die nog geen 8 jaar zijn 20,=. o-o—o—o-o—o—o—o—o-o—o—o—o—o-o—o-o-o—o-o—o—o-o—o—o-o-o—o-o-o—o N9??L_NIEUWS: Vrijdag 16 juli ontvingen wij de Amazones en ruiters van de Niersruiters uit Ottersum voor een return voetbalwedstrijd. Ook de amazones en ruiters willen eens laten zien dat ze ook wat anders kunnen dan paardrijden. Om goed acht uur werd de aftrapgegeven op het terrein van St. Paschalus te Oostrum. Het werd een zeer sportieve wedstrijd die in een gelijk spel, 3-3, eindigde. Na afloop gingen we allen naar het clublokaal Arie Vermeulen. Na een woord van dank voor de sportieve strijd werd aan alle speelsters en spelers een rozet uit-gereikt Daarna dankte een van de spelers van Ottersum voor de prettige ontmoeting en hoopte dit nog eens over te doen, wat door allen beaamd werd. Daarna werd nog gezellig over paardensport en voetballen gesproken, bij een lekker glaasje bier, tot in de kleine uurtjes en keerden allen voldaan huiswaarts. Op zondag, 25 juli:Georganiseerde Kring-wedstrijd te Horst, door de afdeling Castenray. Het 8-tal behaalde een 2e prijs voor dressuur klasse L en een eerste prijs voor het best paraderend 8-tal. Het 4-tal behaalde een 8ste prijs voor ind.dressuur Klasse L 11 en Els de Weijs met Kilflora een 2de prijs te behalen. Marga Hoezen Beerkens met Patty behaalde een 3de prijs voor ind.dressuur Klasse M 1. G.Clephas met Ulexo slaagde voor de B proef. Allemaal van harte gefeliciteerd. Het Bestuur. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- PRUIMEN VOOR DE INMAAK In verschillende soorten. Bestellingen worden iedere dag per telefoon aangenomen. De volgende week zijn ze er al; ook lekker om zo te eten. P. Custers, Gildestraat 5, Oostrum, tel. 88791. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 6