TOTO _L 0_T_T_0 Maandag 26 juli uitbetaling kleine prijzen 5,00 - 60,00) van 19.00 - 21.00 uur 's avonds. J. Kleuskens J. de Hoog L. Duyn M. Beckers J. Janssen H. Joosten F. Verhagen P. Koch W. Franssen G. Vermeulen Th. Camps J.C. Manders B. Broeren H. Janssen H.M. Vermeulen R. de Kleijn J.M. Custers J.M. Versleijen G. Moorrees P.H. Dijk J. Vermeulen Formulieren voor augustus kunt U dan ook inleveren. Deelnemers die met vakantie gaan, laat dat even weten. Woensdag 28 en donderdag 29 juli worden de overige formulieren opgehaald Verder v/ens ik ieder nog een prettige vakantie. De verzorger, van Broekhuizenstraat 53, tel. 87954. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- BILJARTVRIENDEN_SN_. De vakantie zit er weer zowat op. De meesten van ons zijn na tuurlijk goed uitgerust en beginnen vol goede moed aan het nieuwe biljartseizoen. Voordat je daaraan begint, wil ik nog even het aktiviteitenprogramma van augustus vermelden. Zorg er voor, dat je op die dagen beschikbaar bent en dus bij draagt aan het succesvol verloop. Zaterdag 14 augustus - Zeskamp Iduna Dinsdag 17 augustus - Tafeltennis Invaliden Vrijdag 20 augustus - Feestavond S.N.A. Vrijdag 3 september - Jaarvergadering S.N.A. Mededelingen omtrent de VBB-kompetitie zullen op het publi- katiebord worden vermeld, aangezien ik heb begrepen, dat er ge durende de tweede helft van augustus al gestart moet worden. Tenslotte wil ik ook onze jeugdleden aanmoedigen om voorzover mogelijk op de bovengenoemde tijden beschikbaar te zijn en er aktief aan deel te nemen. Uitnodigingen voor de feestavond èn de jaarvergadering zullen separaat worden verzonden. Heine 5

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 5