C BOND SV zijn naam is MERIJN. Merijn werd dan ook bijzonder hartelijk verwelkomd* hem wacht 'n warme geborgenheid en veel liefde bij Pieter en Truus'n heerlijk "THUIS" voor Merijn. Pieter en Truus, van harte proficiat met jullie eerste kind en zoon Merijn. Mogen jullie samen veel vreugde aan Merijn beleven, en moge hij 'n zonnige gelukkige toekomst tegemoet gaan. Ook wij roepen Merijn 'n hartelijk welkom toe in onze parochie gemeenschap Uw pastoor. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- VOETBALLEN Achter gebleven spullen kunnen als nog terug worden gehaald voor 1 augustus. Daarna worden ze opgeruimd. P. Linders v. Broekhuizenstraat 3 5807 AJ Oostrum tel.: 04780-84577 -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- De contributie is per 1 september a.s. verhoogd met 5,== tot 50,== per jaar. Deze verhoging is een besluit van de Algemene Ledenvergadering van de N.B.F. op 12 juni j.l. genomen in Veghel U gelieve de contributie over te boeken op rek. nr. 14.00.01.360, t.n.v. Bowling Bond Venray. Indien men de contributie niet vóór 1 september a.s. betaalt, is men niet speelgerechtigd in de huisleague. De teams dienen de samenstelling van hun teams zo spoedig mogelijk door te geven i.v.m. aanmelding van nieuwe leden. Oude leden afmelden. De jaarvergadering van Bowling Bond Venray wordt gehouden op maandag 16 augustus a.s. in Bowling Bistro Venray. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- TE_KOOP J. Derks Kersen. Vennenweg 3, tel.: 81398. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 4

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 4