betreffende verenigingen en school verstuurd. Binnenkort zullen we over die wedstrijd nader berichten. De spelen zullen gehouden worden op zaterdag 14 augustus van 11.30 tot ongeveer 17.30 uur. De prijsuitreiking zal zijn op zondagmorgen 15 augustus tijdens de Frühschoppen Deze Frühschoppen worden, op veler verzoek, gehouden met mede werking van de Eikenhofkapel. We hopen alle Oostrumse mensen op deze twee dagen te mogen verwelkomen. In de volgende nummers van het Oostrum's Weekblad zullen we nog uitgebreid op de Meule speule terugkomen. U herkent ons aan het "mannetje met het bord Meulespeule 82". - Tot slot nog een mededeling voor alle soosbezoekers en medewer kers (bestuur, aktiviteitenkommissiebar- en muziekkommissie) Voor de Meulespeule hebben we hulp nodig van H- 40 mensen. Daarom hopen we, dat iedereen op die dag mee wil helpen te zorgen voor een goed verloop van de wedstrijddag en de Frühschoppen. Donderdag 1 juli om 20.00 uur a.s. houden we daarom een bijeen komst in de soos waarbij iedereen over de Meulespeule zal worden geïnformeerd. We rekenen echt op jullie medewerking, kom dus ook! Tot ziens, De organisatieleiding, Carlo Verheijen, Ton Fleurkens, Sjan Wismans, Bert Linskens. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o "T^V^V^_z_00STRUM^ Z0MERST0P_TJ_T_1V_1 Vanaf deze week tot de derde week van augustus zal de Oostrum se Tafeltennisvereniging haar jaarlijkse zomerstop houden. Dat betekent dat we weer starten met spelen op dinsdag 17 augustus. Een week later, op 24 augustus, zullen we beginnen met de nog resterende wedstrijden van de onderlinge competitie 1981-1982. Deze zullen dan verspeeld moeten zijn vóór september Nieuwe_ledenBij de recreanten zullen we voorlopig géén nieuwe leden kunnen plaatsen. Voor wat betreft de jeugd wachten we tot de maand september met eventuele toelating van nieuwe leden. N.B. We zullen na de zomerstop vooralsnog onderdak zijn bij De Karklingel totdat de verbouwing van het gemeenschapshuis haar voltooiing heeft bereikt! -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 9