INSCHRIJVEN: Om mee te kunnen doen, moeten de kinderen eerst worden inge schreven. Dit kan op dinsdag 1 juni van 15.45 - 16.30 uur in de school. Voor de kleuters zit mevr. N. Vollenberg dan in de kleuterschool. Voor klas 1-2-3 zitten mevr. H. Rutten en voor klas 4-5-6 mevr. L. Linders in de leefkuil van de la gere school. Het inschrijfgeld bedraagt 5,- per kind, voor 4 dagen. Bovendien moet nog eens 5,- betaald worden als zg. "statiegeld" voor het T-shirt en halsdoekje samen. U ontvangt na inschrijving een T-shirt en een halsdoekje per kind en bo vendien een stencil met daarop informatie over de starttijden, een plattegrond met de te rijden route als U Uw kind wegbrengt of komt halen enz. We hebben tot het vragen van "statiegeld" besloten, omdat de afgelopen jaren nogal wat shirtjes niet werden teruggebracht. De 5,- statiegeld krijgt U terug wanneer U het shirtje en de halsdoek weer inlevert. Dit inleveren zal plaatsvinden op don derdag 17 juni van 15.45 - 16.30 uur, weer in de school. Namens het bestuur van de O.V. Lilian Linders. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o KERKDIENSTEN^^ VR0UW_GEB00RTE_PAR0CHIE OOSTRUM 29_mei_-_6_juni 1982 Zaterdag 19.00 uur GEZINSMIS Overleden familie Madou-v.d. Eisen Overleden familie Sikes-Rutten Toon Janssen (vanwege de familie Janssen- Bol) Maria Maas-Martens Linda Goemans (vanwege de bewoners van de Valkenkampstraat) (Kinderkoor) PINKSTEREN 8.30 uur Pieter Hendrik Janssen 10.00 uur Jaardienst Jan Versleijen Lambertus Rutten (vanwege de buurt) Hendrina Maria Houwen-Jacobs (vanwege de buurt) (Gemengd Koor) Zondag Maandag Dinsdag TWEEDE PINKSTERDAG 8.30 uur Theo Camps en Anna Verhoeven 10.00 uur Voor de overledenen van hen die offerden met Allerzielen (Gemengd Koor) 9.00 uur Sjeng Hoedemakers Woensdag 9.00 uur Pierre Vandevenne 5

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 5