die door de Oostrumse verenigingen wordt samengesteld. Om Uieen beeld te geven hoe de huidige dorpsraad is samengesteld volet nu een overzicht van leden. Tevens is aangegeven wie destijds op persoonlijke titel gekozen is en wie namens een vereniging kandidaat gesteld is. J. Reuling J. Raedts pers. titel voorzitter carnavalsver/SVOostrum/L0Z 0 vice-voorzitter/penn.m M. Laurensse H. Bruggeman Harmonie/Parochiehuis Fers. titel Mw. LFolkers-vdVoort pers. titel M. Frederix Herenzangkoor BrPHuybers S.V. Oostrum A. Kateman Pers. titel G. Lemmens Bejaardenvereniging Mw. Swinkels-Kessels C.O.Z.O. secretaris vice-secretaris B. Valkx Th. Verheijen H. Vermeulen Fr. Versleijen A. Verstraelen Kerkbestuur/Financiële kommissie L.L.T.B. Buurtver. Vriendschap door samenwerking Pers. titel Herenzangkoor Het Werkcomité AGENDA: 27 mei 29 mei 1 juni 1 juni: 3 juni: 5 juni: 5 en 6 juni: 6 juni: 11 juni: 12 juni: 12 juni: 13 juni: 13 juni: 19 juni: 21 juni: 24 juni: 27 juni: 27 juni: 5 t/m 10 juli: Interne vergadering oudervereniging. Gemeente Veteranen-toernooi. Interne vergadering oudervereniging. Jeugdleidersvergadering, S.V.O. Bestuursvergadering, S.V.O. H. Vormsel. Harmonie, bezoek aan Altrich. Wielerronde van Oostrum, T.W.C. Receptie 3e elftal S.V.O. in café Vermeulen van 20.00 - 21.30 uur. Jaarmarkt, A.D.O.R. Harmonie, oud papier ophalen. Sacramentsprocessie Harmonie, inhalen Avondvierdaagse Venray. Stratenvoetbal "De Aide Beek" Vergadering werkcomité café Vermeulen. Interne vergadering oudervereniging. Fietstocht, C.O.Z.O. Districtsfestival voor tamboerkorps te Wanssum. Kamp C.O.Z.O., groep 5.

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 2