waarheid in Oostrum. Want dinsdag 11 mei kwam er weer jeugdig, nieuw leven bij in onze gemeenschap. En dat nieuwe leven, die kleine SJORS was bijzonder welkom bij zijn papa en mama: Jos en Marian de Kleijn, Kloosterstraat 12. Marian heeft er heel wat offers voor gebracht, maar des te groter was hun vreugde en dankbaarheid nu zij naast een dochtertje, een schat van een kind: Marieke, ook een zoontje, SJORS, rijk zijn geworden, voor hen 'n kostbaar bezit. Jos en Marian van harte proficiat met jullie zoontje SJORS en veel geluk en vreugde met en voor SJORS, die wij ook een hartelijk welkom toeroepen in onze parochiegemeen schap Uw pastoor. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o VANUIT_DE_SCHOOL Aan de ouders, - Kleuterschool Verschillende ouders hebben de ouderbijdrage over het school jaar 1981-1982 nog niet voldaan! Wilt U a.u.b. de ouderbijdra ge zo vlug mogelijk overmaken op de Rabobank, nr. 1400.00.852, t.n.v. Stichting K.O. Oostrum, afdeling Kleuterschool. - Enkele data: - Op dinsdagmiddag 25 mei gaan we met de kleuters een bezoek je brengen aan de kuikenboerderij in Oirlo. - Op donderdag 17 juni zal er voor de kleuters en de kinderen van klas 1 en 2 (in plaats van een schoolreisje) een spel letjesmorgen en een creatieve middag georganiseerd worden. Hierover krijgt U nog nader bericht. - Het is gebleken, dat er vanuit de ouders voldoende belang stelling bestaat voor een zg. spreekuurtjeDaarom is er op maandagavond 14 juni van 7 tot 8 uur voor de ouders van on ze oudste kleuters een spreekuurtjeOuders, die liever een preciese tijd willen afspreken, moeten even kontakt met de leidster opnemen. - Op vrijdagmiddag 28 mei en dinsdagmiddag 8 juni hebben de kinderen vrij i.v.m. studiemiddagen van het team. Tijdens deze studiemiddagen komt het onderwerp "Rekenen" aan de or de (deze studiemiddagen zijn voor het team van de kleuter en de lagere school) - Op vrijdagmiddag 11 juni gaan de leidsters van de kleuter school een bezoekje brengen aan de peuterspeelzaal. In ver band met dit bezoek hebben de kleuters deze middag vrij Met vriendelijke groeten, Team kleuter- en lagere school. 6

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 6