algro_geysteren1 hadden een buitengewoon goede dag misschien op de maandag spelen volgend jaar) en bereikte een teamgemiddelde van 166 pt. Pinfall Wizzard speelde niet slecht, maar een normaal teamge middelde van 157 pt. was gewoon te weinig. De sigma's wonnen de wedstrijd verdiend met 5-0. Monique Muller Limburgs_kampioene DamesJunioreru Afgelopen zaterdag werd er door vijf jeugdleden van B.B.Venray deelgenomen aan de Limburgse kampioenschappen voor junioren en adspiranten. Bij de dames waren dit Gerty v. Cuyck (ads.) en Monique Muller jun. Bij de heren Henry Kessels (ads.), Harold Michiels (ads.) en Frank v.d. Venne. Tijdens de voorronden werd door ieder zeer goed gespeeld, waar door zich voor de finale plaatsten: Henry Kessels, Frank v.d. Venne en Monique Muller. Frank v.d. Venne, als derde de finale in, kon zich tijdens deze finale tegen de andere spelers niet voldoende handhaven en werd toch eervol vierde. Henry Kessels, ook als derde de finale in, kon zich in een ener verende strijd, plaatsen als tweede achter W.v.d. Looverbosch (deze had 191 gemiddeld!'.). Tijdens deze finale gooide Henry Kessels een zeer knappe game van 246, wat tevens de hoogste game van het hele tournooi was. Monique Muller, als eerste de finale in, zag de voorsprong op nummer twee na drie van de vijf games teruggebracht tot een pin. Door een opmerking van de wedstrijd leiding aan het adres van nummer twee, werd deze even uit de concentratie gebracht waar door Monique in de vierde en vijfde game toch nog een verdiende overwinning behaalde en zich Limburgs Kampioene Dames Junioren mag noemen. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Laat nu Uw ketel of schoorsteen vegen door een erkend veegbedrijf. Schoorsteenvegersbedrijf ALGRO Geysteren. Telefoon: 04784 - 1670 -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- TE KOOP: Knolselderij en Perkplanten v. Arsen Oirloseweg 8 Oostrum Tel. 81192. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 12

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 12