breken. Het begin van de wedstrijd was dan ook erg rustig met twee elkaar aftastende ploegen. Daarna nam Oostrum het heft echter in handen. Uit een van de aanvallen, die ontstonden uit het veldoverwichtschoot T. Spee op de paal.Maar zoals zo vaak gebeurt, viel het doelpunt aan de andere kant. Er werd nog wel geprotesteerd, omdat de keeper in het 5-metergebied aangevallen zou zijn, maar het mocht niet baten 1-0. Hierna was er nog maar één team, dat de wedstrijd bepaalde. Leunen werd nog slechts sporadisch gevaarlijk. Meestal gebeurde dit met lange halen van het centrumduo, die hun spits probeer de te bereiken. Oostrum had hierbij telkens het geluk van de betere ploeg. In de 30e minuut kreeg Oostrum een vrije trap. L.Basten plaatste de bal hoog in de doelmond en via de haren van T.Spee en de verraste Leunengoalie betekende dat 1-1. Na rust bleef het spelbeeld ongewijzigd. Veel goede voorberei dende akties vanuit middenveld en achterhoede, maar kansen die hieruit ontstonden, werden meestal slecht afgewerkt. Bovendien maakte zich na verloop van tijd een zekere matheid van de rood-witten meester, die onverklaarbaar was!! Leunen 5 (vorige week nog triomfantelijk winnaar in Bergen) sloot zich graag aan bij het matte spel en beperkte zich tot het zeer efficiënt verdedigen van de gelijke stand. Toch behield Oostrum tot de laatste minuten kansen op de overwinning, maar het bleef een gelijke stand. Voor Oostrum is deze puntenverdeling een verliespunt te noemen, maar Leunen behaalde hiermee zeker een winstpunt. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- S.V. OOSTRUM AFDELING TENNIS Zoals U weet zal maandag 12 april, 2e Paasdag, het openingstoer nooi gespeeld worden. Voor dit toernooi geldt, dat U deelneemt wanneer U zich niet hebt afgemeld. De onderstaande leden hebben zich niet afgemeld voor dit toer nooi, wat betekent, dat zij zullen worden ingedeeld. De volgende week zal het definitieve wedstrijdschema in het Oostrum's Weekblad worden gepubliceerd. Wilt U, voor wat betreft Uzelf, kontroleren of deze lijst juist is. J. Linders tel. 84251 T. Rijs tel. 83564 13

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 13