Venray El - Oostrum El 10.00 u. 9.25 u. Oostrum E2 - Meerlo E3 10.00 u. Jeugdleidersvergadering op donderdag 8 april om 21.15 uur in de kantine WOENSDAG 7_APRIL_BEGELEipEN_0VERSTEKEN_JEUGDV0ETBALLERS^ 13.00 uur Mevr. v. Cuyck - Mevr. Gien Arts 14.25 uur Mevr. A.v.Lieshout - Mevr. Raedts -o-o—o—o—o—o-o—o—q—o-o-o-o—o-o-o—o-o-o-o-o-o—o-o—o—o—o—o—o—o-o— BRUGHUSIA_1_-_00STRUM_11-4 a deze wedstrijd wisten de Oostrummers blijkbaar heel goed waar het om ging. Vanaf het begin werd het heft in handen ge nomen, en het was dan ook niet verwonderlijk dat Oostrum na 5 minuten de leiding nam. Een goede voorzet van Marnie Wijn hoven werd door Jan Janssen afgemaakt 0-1. Brughusia nam het initiatief in handen en in de 15de minuut lag de bal in het net. Een voorzet werd door een Oostrum verdediger slecht weg gewerkt en de rechtshalf van Brughusia stond klaar om de bal in te tikken 1-1. Oostrum raakte door deze tegenslag niet uit haar spel en trok weer ten aanval. Eerst was het nog de Brughusia doelman die een schitterend afstandsschot van Jan Janssen over de lat tikte, even later een verdediger die een schot van de zelfde speler van de doellijn haalde, toen in de 31ste minuut was het raak. Een voorzet van links werd eerst nog door de doel man weggetikt maar toen was goaltjesdief Martien "Jep" Verstegen er als de kippen bij om de bal in het doel te koppen 1-2. Na de rust kwam Brughusia er eigenlijk niet meer aan te pas. Oostrum speelde erg fel, waardoor de groen-witten niet meer aan uitverdedigen toekwamen. In de 52ste minuut, de mooiste goal v.d. wedstrijd. Jan Janssen had op links ie bal, omspeelde 3 verdedigers en tikte de bal beheerst in de verste hoek 1-3. De strijd was toen beslist en tien minuten voor tijd wist Martien Verstegen zijn produktie van dit seizoen met 100% op te voeren, door de uitlopende Brughusia doelman met een fraaie lob te verschalken: 1-4. Door deze zege is Oostrum eindelijk van de laatste plaats, maar de rood-witten zullen nu toch iedere zondag moeten knokken om de puntjes. Zondag thuis de derby tegen D.I.S.. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- LEUNEN_5 OOSTRUM21-iU We moesten voor de wedstrijd tegen Leunen 5 vroeg uit de veren. Veel spelers, ook bij Leunen 5., hadden de slaap moeten onder- 12

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 12