vriendschap door samenwerking corn, adres: stationsweg 108a oostrum Er is weer 'n buurtfeest op komst.' Dit jaar willen we met de jeugd een gezellige avond op touw zetten. Hiervoor hebben we een vergadering gepland, op maandag 22 maart om 8 uur bij Arie Vermeulen. Dus iedereen die mee wil doen, is van harte welkom op deze avond. Tot dan. Monique en Sjan. o-o—o—o-o—o-o—o—o—o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o—o-o-o- S.V. Oostrum AFD. TENNIS. TENNISLESSEN/TRAININGEN. Op maandag 29 maart zal er dit jaar begonnen worden met de tennislessen resp. trainingen. Aangezien wij hiervoor aanzien lijk minder aanmeldingen dan b.v. verleden jaar hebben ont vangen, was het moeilijker de diverse groepen samen te stel len. Wij hebben echter getracht zoveel mogelijk met eenieders wensen rekening te houden. Bij 'n enkele groep, zowel senioren als junioren, zou er nog een deelnemer/ster geplaatst kunnen worden en men kan zich hiervoor t/m zaterdag 20 maart a.s. opgeven bij Mevr. M.L. Janssen-JongbloetsStationsweg 138atel83555 Onderstaand geven wij U het schema. Mochten er ten aanzien hiervan nog wensen zijn, dan kan men dat rechtstreeks met Marie-José Dentjens regelen, tel0: 077 - 48324. Ook de betalingen kunnen met Marie-José geregeld worden en wel tijdens de eerste les. Zoals bekend kost een 10 weken- kursus in totaal 350,00, welk bedrag door het aantal deel- nemers/sters gezamenlijk dient te worden betaald. Kinderen die voor de allereerste keer bij onze club les nemen krijgen voor die allereerste 10 lessen een reduktie van 20,00 per persoon. Marie-José is van deze regeling op de hoogte. Een tennisles duurt 50 minuten: één verregende les wordt NIET ingehaald. Voor racket en ballen dient men zelf te zorgen. Tijdens de lesuren moet worden afgehangen met de labels van 1982Na betaling van de kontributie kan men de labels afha len bij dhr. J.Raedts, Mgr. Hanssenstraat 44. buurtvereniging stationsweg oostrum

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 9