bovendien een dosis hardheid en felheid in de strijd geworpen werd, die de Oostrumspelers niet afdoende konden beantwoorden. Het was dan ook niet verwonderlijk, dat het 3-2 werd na een mooie lob van de zojuist ingevallen linksbuiten. Vlug daarop betekende onnodig balverlies in de Oostrumachterhoede 4-2, na een schitterend doelpunt van de Wanssum rechtsbuiten. In de slotminuten viel ook nog het 5-2, maar dat was slechts een formaliteit. De strijd was allang beslist in het voordeel van het elftal dat daar, gezien de betere tweede helft, het meest recht op had. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Dinsdag 9 maart hield Nobel een ledenvergadering om 20.00 uur in Café Arie Vermeulen. Piet van Dijk opende de vergadering door alle hartelijk welkom te heten. Hierna gaf hij het woord aan de sekretaresse voor het voorlezen van de notulen, deze werden goedgekeurd. Hierna kwam het kiezen van een nieuw bestuurslid aan de orde daar de voorzitter zich bedankte wegens de drukke werkzaamheden. Als nieuw bestuurslid werd Martin Beerkens gekozen, maar voordat Piet van Dijk afscheid nam van Nobel werd hem door een bestuurslid een cadeau aan geboden. Ook de amazones en ruiters lieten van zich horen door monde van Piet Staaksdeze bood een geschenkbon en een bouquet bloemen aan» Hierna bedankte Piet van Dijk iedereen voor de prettige samenwerking in al die jaren. Daarna werd door het bestuur overgegaan tot het kiezen van een nieuwe voorzitter. Jeu Staaks werd met algemene stemmen gekozen. Hij nam het woord van de vorige voorzitter over. Na nog verschil lende huishoudelijke punten afgehandeld te hebben sloot hij de vergadering op de gebruikelijke wijze en wenste alle wel thuis Zondag 14 maart werd de onderlinge wedstrijd met Leunen gehou den bij Jeu Staaks onder koude weersomstandigheden, maar de «n strijd was er niet minder spannend om. Men moest aan drie onderdelen deelnemen te weten dressuur, een spel en de cros, wie het hoogste aantal punten over de drie onderdelen behaalde kwam voor de eerste 5 prijzen in aanmerking. Een groep begin ners en een groep gevorderde van onze club waren het 4 deel nemers die bij de eerste 5 hoordenAlle andere deelnemers kregen ook een prijs dus er hoefde niemand met lege handen naar huis. Het was weer een gezellige en prettige dag. Na af loop bedankte de voorzitter van Leunen Jan Vlemmix iedereen voor de hulp en gastvrijheid aan de fam Staaks, en keerden alle weer huiswaarts. Ook namens onze vereniging allemaal hartelijk bedankt voor Uw medewerking. HET BESTUUR. 14

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 14