Programma voor zaterdag 20 maart Excelsior '18 Al - Oostrum Al Aanv 14.30 u Vertr 13.45 u Oostrum A2 - Melderslo A2 Aanv. 14.30 u. Oostrum BI - B.V.V.'27 BI Aanv. 13.30 u. R.K.D.E.V. Cl - Oostrum Cl Aanv 13.00 u Vertr 12.15 u. Oostrum C2 - Wanssum C2 Aanv. 12.00 u. Oostrum Dl - Wittenhorst D2 Aanv 11.00 u. Wittenhorst El - Oostrum El Aanv 9.30 u. Vertr 9.00 u. Oostrum E2 - Wittenhorst E5 Aanv. 10.00 u. WOENSDAG 24 MAART BEGELEIDEN OVERSTEKEN JEUGDVOETBALLERS: 13.00 uur mevr. Martens - mevr. Poels 14.25 uur mevr. Kunen - mevr. Holtackers o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o—o-o-o-o WANSSUM 3 - OOSTRUM 2 5-2 (Rust 2-2) De wedstrijd tegen Wanssum 3 bracht niet het resultaat dat we er van gehoopt hadden, namelijk het aansluiting houden met de bovenste twee ploegen. Toch begon het allemaal zo slecht nog niet. In het begin wist Oostrum zelfs een veldoverwicht op te bouwen. Hieruit ontstonden enkele goed lopende aanvallen. Zo was het H.Willemsen die de bal laag en hard voorzette. Twee Wanssumspelers stapten over de bal en daarna was het voor T.Kessels een koud kunstje de bal hoog in het net te jagen 0-1. Hierna hadden de rood-witten Wanssum in hun greep. Het wachten was op 0-2 maar het doelpunt viel, als zo vaak, aan de andere kant 1-1. Weer probeerde O.V.V. 2 de bakens te verzetten. Ze had daar wel de hulp van de Juliaantjes voor nodig. H.Wilmsen trok de bal goed draaiend voor. T.Kessels belaagde een Wanssumverdediger zodanig, dat deze speler niets anders overbleef de bal in eigen doel te schieten 1-2. Daarna volgde een sterke fase van Oostrum en 1-3 hing in de lucht. Een goede aanval over rechts werd maar net door de keeper van Wanssum tot corner verwerkt. Zo volgden nog enkele gevaarlijke over de vleugels uitgevoerde aanvallen, maar het leverde geen doelpunten op. Aan de andere kant kreeg Wanssum, dat de fouten aan Oostrumzijde prima uitbuitte, een onterecht toege wezen vrije trap op 25 m. van het Oostrum doel. De "laatste man" van de blauwwitten haalde keihard uit en de bal sloeg vlak onder de lat tegen het net, 2-2. Een bittere pil voor de Oostrummannenmaar na rust kon de zaak nog recht getrokken worden De roodwitten kregen ook nog wel kansen, maar alle aanvallen misten de overtuiging en scherpte om ze doeltreffend af te ronden. Die overtuiging was wel aan Wanssumzijde aanwezig, waar 13

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 13