JEUGDCARNAVAL£EUGDCARNAVAL___JEUGDCARNAVAL___JEUGDCARNAVAL__ Eindelijk was het dan zover, zaterdag kon onze jeugd voor het eerst dit jaar weer carnaval vieren op ons Jeugdprinsenbal. Allereerst hebben we afscheid genomen van Prins Hans, Vorst Jhon en Nar Wim. De biljartvrienden van Hans zorgden voor een leuke aftocht zodat het afscheid van het prinsenleventje hem niet al te zwaar zou vallen. Om kwart over acht kwam Sjaak (Hermans) van de post met een extra bestelling en werden er even later drie enorme dozen afge leverd. Vol spanning werd de eerste doos geopend en daar kwam als eerste onze nieuwe jeugdprins te voorschijn Jeugdprins Pieter 1. Het enthousiasme vanuit de zaal bewees dat iedereen heel tevre den was met Pieter Verhaeg als opvolger van Hans. Nadat de Prins z'n eerste prinsendans er al op had zitten wer den eindelijk de twee andere dozen geopend. Nogal verhit en een beetje stijf kwamen onze nieuwe Vorst Davij (Moorees) en Nar Marcel (Janssen) te voorschijn. Ze waren dan ook opgelucht toen ze na het ongemakkelijke wachten hun spieren weer lekker los konden springen met de carnavalsvierders. Als eerste officiële daad mocht Prins Pieter de jaarlijkse onderscheiding van de jeugdcarnaval uitreiken, en wel aan Ton Raedts die achter de schermen veel voor onze jeugd doet. Prins en Vorst zagen immers piekfijn uit in hun nieuwe kleren. Prinsheerlijk was het voor Prins Pieter om de meisjes van z'n nieuwe raad van elf aan ons te mogen voorstellen die hem deze hele carnaval bij zullen staan. De hele club was nu dus compleet en we wensen hun allen veel succes en plezier voor de komende carnavalstijd. Leo, Fons en Jan probeerden op deze avond hun bibliotheek op goedkope wijze uitte breiden, ze werden echter vlug uit hun droom gehaald door Prins Pieter die de drie echte winnaars van de jeugdprinsen-prijsvraag officieel bekend maakte, De gelukkigen zijn: Fam. Poels, Asselberghstraat 15 Fam. Rijs, Randenrade 5 Fam0 Martens, Asselberghstraat 21 Van deze winnaars was helaas alleen Aukje Poels aanwezig om de prijs persoonlijk van de juegdprins in ontvangst te kunnen ne men. Maar ook de beide andere winnaars zullen hun prijs onge twijfeld nog krijgen. Om half elf kwam er dan helaas ook aan deze avond een einde, maar na z'n geslaagd prinsenbal zien we met nog meer enthousias me uit naar de nog komende carnavalsdagen. Tot Ziens, "Allaaf" JEUGDCARNAVAL JEUGDCARNAVAL JEUGDCARNAVAL JEUGDCARNAVAL o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 14