C BOND doelrijpe kansen voor beide teams. Uit één van de mogelijkheden wist Oostrura nogmaals het net te vinden, maar weer was er voor buitenspel gefloten. Zodoende bleef de 0-0 beginstand als eind-* stand van deze sportieve wedstrijd gehandhaafd. x a.s. Zondag speelt Oostrum 2 tegen koploper Venray 5. Wij re kenen weer op veel toeschouwers in deze moeilijke wedstrijd. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- BILJARTVRIENDEN_-_bWA1 Voordat ik iets nieuws geef over de onderlinge kompetitie eerst het volgende: De biljartclub is aktief geweest op het jeugd carnaval. Prans Hans den Eerste trad namelijk af, maar dat ging niet zomaar. Als biljartkrijtjes vermomd kwam het jeugdbiljart- team Hans terug halen naar de biljartclub. Onder het spelen van marsmuziek werd Hans, blauw geschminkt met biljartkrijt en ook vermomd als krijtje, bijgenaamd de Poedel, afgevoerd op een klein biljart. De nieuwe Prins, aangevoerd door de PTT in een grote doos bleek tot onze verbazing ook lid te zijn van onze club. Dit is n.l. Pieter Verhagen. Proficiat Prins Pieter den Eerste. Verder moet ik nog even kwijt, dat 2 bestaande leden zich weer bij de club hebben gevoegd. Ons aller cowboy Geert Arts en de zeeman Chris Bots. Welkom thuis, al is het misschien maar tijdelijk. Tenslotte de O.K. Harrie Daniels - Sraar Vermeulen 0-2 Jo Cremers - Jo de Beer 0-2 Huub Reynders - Bêr van Dijk 0-2 Veel succes met de wedstrijden deze week. HEINE. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- UITSLAGEN EN STANDEN NA DE 21 SPEELDAG Maandagavond Pinfall Wizzard Hurricares Den Alden Hoed The Eagles S.V.C.B. - The Lady strikers - All 10 - Feenstra/Old Timers - Fall Down - Reynders/Close Encount 11 4 - 0 3-1 3-1 3-1 4-0

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 11