gedraaid voor alle jeugdleden van de E - D en C-jeugd. Om 19.30 uur worden deze films gedraaid voor de A en B-jeugd. Dok mogen de senioren die belangstelling hebben naar deze films komen kijken. Ze zijn van harte welkom. DE JEUGDLEIDERS. Woensdag 17 februari begeleiden oversteken jeugdvoetballers: 13.00 u. Mevr. Martens - Mevr. Poels 14.25 u. Mevr. Kunen - Mevr. Holtackers. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o KARNAVALSVERENIGING_"DE_KARKLINGEL" Vanaf donderdag 11 februari zullen de toegangskaarten voor de Boerenbruiloft verkrijgbaar zijn bij Sjef Arts, Randenrade 50. De leden hebben gratis toegang, men dient echter 't bewijs van lidmaatschap bij zich te hebben. Zaterdag 13 februari zal de karnavalsvereniging huis aan huis de nieuwe karnavalskrant 1982 te koop aanbieden. Tevens bent U dan in de gelegenheid voor de jeugdigen toegangs kaarten te kopen voor de diverse bals. Tot 12 jaar kosten de kaarten 350(voor karnavalsmaandag en - dinsdag) tevens -wordt een traktatie aangeboden. De jeugd vanaf 12 jaar kan in het bezit komen van een kaartje A 7,00(voor zaterdag, zondag, maandag en dinsdag jeugd- boerenbruiloft Prins Jan met zijn gevolg kunt U zaterdag vanaf 20.11 uur feliciteren in zaal de Karklingel. Verdere gegevens zijn te vinden in de karnavalskrant.' -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- M0NTAGNARDS_3_-_00STRUM_20_=_0v Na 11 weken zonder kompetitievoetbal mochten we afgelopen zondag weer de 'groene' wei in. Het was een vroege start van de zondag, want om 11 uur klonk al het beginsignaal van de goedleidende Bergense scheidsrechter. Het eerste kwartier was het een gelijk opgaande strijd met veel middenveldspel. Daarna kwamen de rood- witten pas goed los. Het middenveld was toen voor de O.V.V-ers Vanuit de achterhoede werden er enkele goedlopende aanvallen opgezet, maar doeltreffend waren ze vooralsnog niet. Dat duur de tot een half uur in de eerste helft. Een aanval over links werd zuiver afgerond. Doelpunt! Maar nee, de "man in 't zwart" keurde deze treffer wegens buitenspel van onze spitsspeler af. Na de theepauze ontstond er een gelijkopgaande wedstrijd met 10

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 10