S.V. Oostrum Afd. Tennis Op de vergadering uitgeschreven door de commissie welke is belast met het organiseren van de boeren bruiloft waren plm. 35 dames en heren aanwezig. Door de commissie werden de werkzaam heden welke voor deze bruiloft nodig zijn uit de doeken gedaan. Vanuit de vergadering kwamen verschillende goede reacties en bleek dat men bereid was mee te werken om de bruiloft te doen slagen. Een en ander zal door de commissie worden uitgewerkt en zullen zij welke zich hebben opgegeven voor werkzaamheden nader bericht ontvangen. De leden van de tennisclub worden verzocht niet bruikbare tennis ballen in te leveren bij Mevr. Wilms, Ooster Thienweg 24. Gaarne Uw aller medewerking. De commissie is wel in grote verlegenheid gebracht wat het boe renbruidspaar en ouders betreft. Er zal wat anders moeten gebeu ren. De commissie denkt dan ook dat het aide wieverbal nog wel eens verrassingen kan brengen. Het Comité dankt allen welke op de vergadering aanwezig waren voor de prettige medewerking. Zij die denken nog ideeën te hebben worden verzocht contact op te nemen telefonisch 81889 of 86933. 0_0_0—o—o—o-o—o—o-o—o-o—o—o-o—o-o—o—o—o—o-o—o-o-o—o-o—o-o-o-o—o S.V. Oostrum Hero-Sportsnaaraktie Hero (de bekende frisdrankenfabriek in Breda) biedt onze Sport- club SVO de mogelijkheid de kas een beetje te spekken. Op de flessen Cassis, Cerise, Sinas, Appelsap en Sinaasappelsap van Hero zitten waardezegels Elk zegeltje is 5 cent waard en kunnen alleen door sportvereni gingen worden ingewisseld. De aktie loopt tot 31 maart 1982. De zegeltjes kunnen worden ingeleverd bij Riek en Cor Wilmsen, v. Broekhuizenstraat 55 en in de kantine. Dus steun de SVO, drink Hero. Breng de zegeltjes bij Cor en Riek. Honderd is toch weer 5 piek. 9 TC

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 9