Uit dankbaarheid Gestjaard. Jacobus Wilms en Wilhelmina Lemmen MISDIENAARSBEURTEN Donderdag 19.00 uur Bram Linskens, Sander Martens, Clemens Weys Harm van Huet. Vrijdag 8.30 uur Coen Litjens, Robin Oudenhoven, Ron Versleijen, Ronny Reijnders. 10.00 bur Willem Vollenberg, Ronald HoexBas Künen, Wilbert Kusters. Zaterdag 19.00 uur Sjackie Wilmsen, Jan Rutten, Hans Holtackers, Ronny Pelzer. Zondag 8.30 uur Sjonnie van Cuijck, Harm van Huet, Clemens Weijs, Bram Linskens. 10.00 uur Sander Martens, Wilbert Kusters, Bas Künen, Ronald Hoex. KERSTMIS VOORBIJ Met echte voldoening mogen we terugzien op een heel fijn Kerst feest in onze kerk. Heel graag wil ik dan ook hartelijk danken: allen (en dat waren er zeer velen) die op de een of andere ma nier hebben meegewerkt en bijgedragen om de vele Kerstvieringen in onze kerk zo prachtig te laten verlopen. Heel hartelijk dank, allen. OUD en NIEUWJAAR Nog enkele dagen en 1981 is voorbij - een jaar dat we zelf ge maakt hebben. Wat we ervan gemaakt hebben, weten we. Ieder voor zich heeft er zo zijn gedachten over. "Eind goed, al goed", zegt 'n spreekwoord. Hoe zouden we het Oude Jaar beter kunnen eindigen, dan DEGENE die de voornaamste rol in ons leven speelt - of zou moeten spe len - te danken in de Eucharistieviering van 19.00 uur voor al het goede dat we mochten genieten, en voor alle steun die Hij ons ongetwijfeld in moeilijke dagen gaf door mensen die goed voor ons waren, die ons 'n helpende hand boden - God werkt nu eenmaal door ons mensen. En Nieuw Jaar - 1982 - gaat van start. Wat het Nieuwe Jaar zal brengen weten we niet. In ieder geval wensen we elkaar "veel heil en zegen" toe. Laten we beseffen: heil en zegen komen niet van buitenaf, maar van binnenuit, echt gelukkig kun je alleen maar zijn als je God binnen haalt in je leven, als je Hem laat meespelen in je leven

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 7