Verkorte notulen vergadering werkcomité op 21 december j.l. Over het St. Nicolaasfeest voor de jeugd was een ieder tevreden, het werkcomité dankt alle milde gevers voor hun bijdrage aan dat feest Over de doorgang van de Gildestraat naar het station N.S. is nog geen beslissing gevallen, doch er wordt nog aan gewerkt. Gevraagd werd of de mogelijkheid zou bestaan om garageboxen in Oostrum te bouwen. Het zal zeer moeilijk zijn om hier grond voor te krijgen, en wie de exploitatie hiervan ter hand zal nemen. Het werkcomité zou wel gaarne willen vernemen wie interesse heeft voor een garagebox. Is dit bekend dan kan men verder wer ken om een voorstel in te dienen bij de gemeente. Geklaagd werd over de wateroverlast aan de Stationsweg, door dat de bermstroken te hoog zijn kan het water nergens afvloeien. Het wegdek op de Mgr. Hanssenstraat vanaf de Hoefslag tot aan de Wanssumseweg is in zeer slechte staat. Hierover zal men contact opnemen met de gemeente. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Dames 0V^B Dinsdag 5 januari houden we weer een handwerkmiddag Deze wordt gehouden in zaal de Karklingel om half twee. Het bestuur. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Bewoners van Van Broekhuizenstraat Op maandag 4 januari is er om 20.00 uur in café Vermeulen een bijeenkomst voor alle bewoners van de Van Broekhuizenstraat; i.v.m. de carnaval. Als iemand verhinderd is, en toch mee wil doen, kan hij zich melden op no21 Tot ziens. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Schoolsport Het Comité Recreatiesport, organiseerde j.l. maandag in sporthal de Wetteling, een mini-korfbaltournooi voor meisjes, en een mini-basketbaltournooi voor jongens. Voor onze school namen zowel jongens als meisjes deel. Van de 11 deelnemende scholen aan het korfbal, eindigden onze meisjes op een 7e plaats. 2

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 2