heid en warme liefde je in overvloed geschonken worden, ddn kan 'n kind uitgroeien tot 'n gelukkig mens. Harry en Els, van harte proficiat met jullie eerste kind, met jullie zoon, met HENK. Moge HENK ook jullie veel zon, warmte en vreugde schenken en moge HENK 'n heerlijke, gelukkige toekomst tegemoet gaan. Ook wij roepen HENK 'n hartelijk welkom toe in onze parochie gemeenschap en hopen dat hij zich gelukkig zal voelen in ons midden Uw Pastoor. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- AGENDA 31 1 1 4 5 7 9 10 11 12 14 14 14 15 18 19 22 22 23 24 28 28 28 29 29 30 2 2 9 6 8 dec jan. jan. jan. jan. jan. jan. jan. jan. jan. jan. jan. jan. jan. jan. jan. jan. jan. jan. jan. jan. jan. jan. jan. jan. jan. f ebr en febr f ebr febr Toep- en rikkampioenschappenIduna Nieuwjaarsbal S.V.Oostrum in "De Karklingel" Iduna Top 100 Vergadering Raad van Elf Handwerken O.v.B. Buurtvergadering S.V.O. Oud papier ophalen Harmonie Schaatsen Iduna Zitting, Carnavalsvereniging Demonstratie "Warm Bakker" L.V.B. Vaderuurtje op de kleuterschool Bestuursvergadering Harmonie Jeugdleiders vergadering S.V.O. Dropping voor D en E jeugd Vergadering werkcomité Café van Dijk Jaarvergadering O.V.B. Film Iduna Carnavalsvereniging bezoek Nieuw Spraeland Aldenwieverbal carnavalsvereniging Kwismiddag C.O.Z.O. Excursie Spraeland L.V.B, Jaarvergadering, gezinsdag L.L.T.B. Gemeenschapshuis Oostrum. Interne vergadering oudervereniging Bejaardenavondcarnavalsvereniging Dropping Iduna Prinsenbal, carnavalsvereniging Winterwandeling O.V.B. Bezoek slagerij Drabbels Jeugdprinsenbalcarnavalsvereniging Vergadering Raad van Elf, Carnavalsvereniging 7

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 7