attentie: attentie: attentie: Ieder jaar hebben de bewoners van Oostrum hen nog een vorstelijk geschenk met Kerstmis kunnen aanbieden, in de vorm van een be drag aan geld, dat hen persoonlijk wordt overhandigd; het heeft hen altijd bijzonder goed gedaan dat Oostrum zo aan hen bleef denken en hen geweldig bleef steunen. Zij waren ieder jaar weer overgelukkig met het Kerstgeschenk van Oostrum omdat zij daarmee hun stakkers weer iets extra's konden aanbieden. Laat het voor hen dit jaar geen tegenvaller worden. Als we nu allen eens een beetje bijdragen, kunnen we ook dit jaar weer een mooi bedrag aan hen overmaken. U kunt vanaf zondag Uw bijdrage storten in de offerblok achter in de Maria-kapel. Vergeet U het niet? Namens onze missionarissen heel hartelijk dank. Wilt U allen er aan denken, bij het binnenkomen en verlaten van de kerk, ook de buitendeuren sluiten; anders gaat er veel kost bare warmte verloren. Dank U. Meisje van zes jaar: "Ik ga later met God trouwen, dan ga ik in de hemel wonen en dan heb ik een prachtig uitzicht" Jongen van vijf jaar: "God heeft pech vandaag, hè?" "Waarom?" "Het is zo grijs buiten, Hij kan niets van ons zien." En TOM is zijn naam. Op donderdag 10 december werd het gezinnetje van Yvonne en Harrie Rouwette (Ruypers) - Randenrade 32 - uitgebreid met 'n tweede zoontje, zo las ik op het geboortekaartje. Maar voor Yvonne en Harrie betekent de komst van TOM - want zo heet het broertje van Bart - ongetwijfeld ook uitgebreide vreugde en geluk, 'n heerlijke rijkdom. Tom ligt nu nog warmpjes in het ziekenhuis, maar over enkele dagen zal hij volop de warmte en de liefde van zijn "thuis" ge nieten. Yvonne en Harrie willen deze warme liefde en geborgen heid heel graag aan Tom geven; zij zijn er van overtuigd dat je alleen in de warme en veilige geborgenheid van mensen die van je houden, kunt uitgroeien tot 'n gelukkig mens. Yvonne en Harrie, van harte proficiat met jullie nieuwe rijkdom, met TOM, en 'n heerlijke, gelukkige toekomst met en vóór TOM, die ook wij 'n hartelijk welkom toeroepen in onze parochiege meenschap en we hopen dat hij in ons midden heel gelukkig zal worden Uw pastoor. 12

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 12