s i I I REDAKTIEMgr. Hanssenstraat 44 RABOBANK No. 14.00.01.751 10e Jaargang No. 50 17 december 1981 KOPIJ INLEVEREN MAANDAGAVOND 21.00 UUR. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o~o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Hulp aan Polen. Sinds enkele weken voeren wij aktie om zoveel mogelijk houdbare levensmiddelen bij elkaar te krijgen voor de mensen in Polen. We werken voor een dorpje van 70 gezinnen; Nowy Klincz. Reeds 2 maanden geleden, hebben we elk gezin wat kunnen brengen. Wij hopen, dat U ons gaat helpen. Het is nu harder nodig dan ooit tevoren. Vrijdag gaat de eerste vrachtauto voor ons naar Polen, boordevol pakketten voedsel, waspoeder e.d. en zeker 300 zakken met winterkleren. Voorlopig hebben we niet zo'n behoefte aan kleren wegens plaatsgebrek. Als we weer ruimte hebben, hoort U dat van ons. Nu gaat het in de eerste plaats om houdbaar voed sel. Dat wil zeggen: alles in blik, rijst, macaroni, erwten, bonen e.d. zeep en waspoeder en vooral havermout, brinta, kin dermeel e.d. Ook financieel kunt U ons helpen, daarvoor kopen we spek, worst, kaas en medicamenten, vlak voordat we naar Polen gaan. En we hebben geen strijkstok Wij danken U voor Uw medewerking. Vooral de kinderen van de 5e klas zijn al erg aktief geweest. Breng Uw spullen bij Jack en Marianne Pijpers, Valkenkampstr12. Wilt U inlichtingen, bel dan gerust even. Tel.: 83825. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Grote poets voor kerstmis. Dinsdag 22 december is poetsdag voor de kerk. Iedereen is van harte welkom, 't Spreekwoord "vele handen maken licht werk", zou hier goed passen, dus als 't even kan tot dins dag! De koffie is bruin! o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 1 OOSTRUM WEEKBLAD i

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 1