Misdienaarsbeurten Zaterdag Zondag 14.00 u. 19.00 u. 8 30 u 10.00 u. Ronald Hoex-Robin Oudenhoven Coen Litjens-Sjonnie van Cuijck-Ron Ver- sleijen Ronny Reijnders Willem Vollenberg-Michel Ghielen-Paul Beer- kens Bas Künen Wilbert Kusters-Sander Martens-Bram Linskens Harm van Huet o-o-o-o-o-o-oo-o-o-o-o-o-o-o-oo-o-o-oo-o-oo-o-oo-oo- DAMES_01V1B. Donderdag 3 december krijgen we een rondleiding in het Politie bureau te Venray. De avond begint om 20.00 uur. Dames die hierover vragen hebben kunnen die inleveren bij Til Reintjes. De dames die meegaan en evtwillen rijden kunnen zich hiervoor opgeven bij Til Reintjes Stationsweg 126 tel: 83690. We vertrekken om 19,30 uur bij het gemeenschapshuis. Het bestuur. o-o-o-o-oo-o-o-ooo-o-o-o-oo-o-oo-oo-o-o-o-o-ooo- 9-JiC. IDUNA Wegens gebrek aan belangstelling gaat de markt voor tweede handsspullen niet door. Mochten er toch nog mensen zijn die er zin in hebben dan kunnen ze zich melden bij de aktcomm. Mis schien kunnen we het op een andere datum nog eens proberen. Vrijdag 14 december vindt er in de Soos een optreden plaats van de Cabaretgroep 220 Volt. Deze groep heeft al behoorlijk wat goed geslaagde optredens verzorgd in enkele andere Sozen en op scholen hier in de buurt. Groetjes O.J.C. IDUNA. -o-o-o-o-o-ooo-o-o-o-o-o-o-oo-o-o-o-o-o-o-o-o-o-oo-oo AGENDA 26 nov nov 26 nov 29 nov 3 dec 5 dec Lezing "Houden wij van onze streektaal" L.V.B. Cursus: brooddeeg figuren maken, bakken en beschil deren L.V.B. Interne vergadering oudervereniging IntochtSt. Nicolaas Bestuursvergadering S.V.O. Harmonie, oud papier ophalen

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 4