O kijk eens wat een gat. O Pietje, o Pietje o Pietje wat is dat De broek van zwarte Piet etc. (melodie, De zak van Sinterklaas) Maandagmorgen, 7 december, mag Uw kind een Sinterklaaskadootje mee naar school brengen. Geeft U wel iets mee dat niet kapot kan gaan. Wij wensen U en de kinderen een fijne Sinterklaas toe. Margreet, Monique, Liesbeth. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o BESTE_JONGELUI_EN_OUDERS A.D.O.R. heeft plannen om te starten met een nieuwe groep. En wel voor jongens en meisjes, die de Lagere School verlaten hebben en op de le of 2e klas van de Middelbare School zitten. Wij zijn van mening dat, deze leeftijdsgroep in het bijzonder voor jongens, weinig aktiviteiten op het gebied van jeugdwerk ontplooid worden. Wij willen deze jongens en meisjes elke week uur bezighouden met een speciaal op deze groep gericht pro gramma Vrijblijvend geven wij als voorbeeld: fotografie: foto's maken en ontwikkelen. Handenarbeid: (gericht op deze leeftijdsgroep) o.a. houtsnijden, solderen, emailleren, sport en spel: (speurtocht etc.). Alvorens deze groep te starten, willen wij op deze manier peilen of er belangstelling bestaat. De groep kan naar onze mening voor de jeugd een aangename onderbreking vormen van het vele, onge wende, huiswerk dat de middelbare school met zich meebrengt. Opgave kan geschieden met behulp van onderstaande strook. Deze kunt U inleveren bij een van de volgende personen: Hans Cornelissen, v. Broekhuizenstraat 15. Karla en Huub op den Camp, Ooster Thienweg 7. Ook voor nadere informatie kunt U op bovenstaande adressen te recht Inleveren binnen 14 dagen. Tot ziens Karla, Huub, Hans. Ik ben geïnteresseerd in de nieuwe A.D.O.R. groep. Naam: Adres Leeftijd voorkeur voor: dinsdag, woensdag, donderdag. (onderstrepen welke dag je het beste kunt) 4

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 4