vrijwillig op te geven. Daarna is er nog een bericht verschenen in dit blad met een op roep Resultaat??? Welgeteld één vrijwilliger I Wij kunnen ons niet voorstellen dat de ouders in Oostrum zich zo weinig gelegen zouden laten liggen aan de veiligheid van hun kinderen. Wij hopen dan ook dat met dit bericht en deze oproep zich als nog veel volwassenen op zullen geven om een aantal dagen per jaar of per trimester te helpen. En U weet t, hoe meer vrijwilligers hoe minder vaak dat U aan de beurt komt Aarzel daarom niet en geef U op - voor 25 november - bij Mevr. G. Wilms (tel.83546) Uw kinderen rekenen op U. Oudervereniging. De oudervereniging. Wij missen nog ongeveer 20 oranje T.Shirts. Wilt U s.v.p. thuis nakijken, of er nog bij U zijn. Geef uw kind het shirt mee naar school, of geef het even af aan: Nel Vollenberg, Hatendonkstraat 15. o—O—o—o—O—O—O—O—O—O—O—O—O—O—O—O—O—O—O—o—o—o—o—o—o—o—o—O—<J—O—O—O VANUIT_pE_KLEUTERSCH0°L- - - Beste Ouders, "Sinterklaas is in 't land". Rond dit thema gaan we de komende tijd werken. Tijdens het projekt komen zeer waarschijnlijk de volgende woor den aan de orde Mijter, staf, tabberd, baard, pluim, en de begrippen leeg-volhoog-laag, veel-weinig hout, ijzer, plastic, leer, stof (materiaal waar 't speelgoed van gemaakt is) Als U thuis een oude schoen, laars of klomp hebt wilt U die dan mee naar school geven. We willen nlmet alle kinderen schoeisel gaan verven. Ook speelgoed folders zijn van harte welkom X Het versje dat we leren is: Lieve Sinterklaas, wilt U even luisteren, want ik wil heel zacht wat in Uw oor fluisteren. Dank U wel voor al die kadootjes, en de lekkere pepernootjes. Sinterklaas weet U wat, ik vind U een lieve schat. X Liedje dat we leren is: De broek van zwarte Piet, zwarte Piet, zwarte Piet. De broek van zwarte Piet, je weet gewoon niet wat je ziet. 0 kijk eens, o kijk eens 3

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 3