kinderen_in_gevaar CONCERT EN_TONEEL. De jaarlijkse concert- en toneelavonden, zoals die op zondag 8 en maandag 9 november j.l. weer werden gehouden in het Gemeenschaps huis, zijn twee fijne avonden van ontspanning geworden. Velen hebben kunnen genieten van toneel en muziek, gebracht in een goede samenwerking door Toneelvereniging de Vlasbloem en onze Harmonie. Nadat op beide avonden het muzikale gedeelte vertolkt was door onze muzikanten van de Harmonie, orkest en tamboerkorps, was het de beurt aan de mensen van Toneelvereniging de Vlasbloem, die met de klucht "HET HING IN DE LUCHT" de aandacht van allen volledig wisten te behouden. Aandacht, die ook van harte gegeven werd door het aanwezige publiek, zowel bij het muzikale gedeelte, alsook bij de opvoering van het toneelspel. Daarvoor willen wij graag alle aanwezigen van harte bedanken. Het is erg fijn voor muzikanten en akteurs/aktrices om op te treden voor een aandachtig publiek. Toneel en muziek, gebracht voor een fijn publiek, kan eigenlijk niet anders dan gezellig, ontspannend en erg plezierig zijn. Wij hopen van harte dat ook deze concert- en toneelavonden door iedereen die daarbij aanwezig is geweest, zo ervaren zullen wor den o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Deze vraag moet helaas met ja beantwoord worden. Wat is nl. 't geval Zoals iedereen wel weet steken talloze kinderen van huis naar school en omgekeerd de MgrHanssenstraat over. Deze weg is erg druk, vooral in de spitsuren wanneer juist ook de schoolkinderen onder weg zijn. Om dit oversteken zo veilig mogelijk te laten verlopen worden de kinderen geholpen door verkeers-brigadiersDeze verkeers- brigade wordt gevormd door enkele huismoeders die helpen bij 't oversteken van de kinderen van de kleuterschool en door jongens en meisjes uit de 6e klas. Alhoewel deze laatsten echt wel hun best doen kan toch gekon- stateerd worden dat er zich gevaarlijke situaties voor kunnen doen. Eigenlijk niet zo verwonderlijk als je beseft dat t uiteindelijk nog kinderen zijn die een vaak onoverzichtelijke verkeerssituatie helemaal moeten overzien en beoordelen. Gelukkig zijn er tot nu toe geen ongelukken gebeurd. Maar iede reen kent 't zo bekende spreekwoord: de kruikof: als de koe verdronken is Om dit nu te voorkomen is van diverse zijden aangedrongen om de jongens en meisjes uit de 6e klas te laten assisteren door een volwassene. Tijdens de laatste jaarvergadering van de oudervereniging is hierover uitgebreid gepraat en is gevraagd om zich hiervoor

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 2