In de 85e minuut wist Jan van Hout er nog 5-0 van te maken. Al met al, de wedstrijd van de gemiste kansen, die we maar snel weer moeten vergeten. 00STRUM_4 - YSSELSTEYN 7 De laatste weken stonden er in de regionale bladen herhaaldelijk artikelen over tekorten in de scheidsrechterswereld. Scheidsrechters klaagden over grove beledigingen en ordinaire schoppartijen op 't voetbalveld. Voor de aanvang van de wedstrijd tegen Ysselsteyn deed coach Kievits dan ook 'n beroep op de sportiviteit. Helaas schenen 'n aantal spelers van Ysselsteyn nooit 'n krant te lezen want deze wedstrijd zou uitlopen in 'n harde en on sportieve strijd. 'n Zwak spelend Ysselsteyn moest in 't eerste half uur al vier treffers incasseren, waarna de onsportieve vlam pas goed in de pan sloeg. Na de rust stonden 'n duidelijk geïntimideerd vierde elftal op de grasmat wat twee tegeninzetten kreeg en zelf nog eenmaal scoorde: 5-2. 'n Pluimpje op de hoed van scheidsrechter J. Raedts die ondanks alles z'n "hobby" goed uit bleef oefenen: maar snel vergeten deze wedstrijd. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Biljartvrienden - S.N^A. Nu eens wat anders dan biljarten. Anders omdat de ballen wat groter en zwaarder zijn. Ook anders omdat er niet gekrijt hoeft te worden. Dat wordt trouwens niet op prijs gesteld. Verder is het ongebruikelijk om de ballen met een keu voort te bewegen. Ik heb het over onze bowlingavond waar door een flink aantal deelnemers aan werd deelgenomen. Het werd een buitengewoon gezellig evenement waarbij iedereen lustig de ballen in de ruimte slingerde al dan niet met sucses Moeilijk is het wel en het lukte dan ook lang niet iedereen om alle kegels in één keer om te gooien.(dan noemen ze strike) De avond werd besloten met wat drankjes aan de ronde tafel en wat lekkere hapjes. Een enkele S.N.A. speler zat zich nog wat te bezinken aan de bar terwijl Paula ons nog een drankje bestel len. Al met al een gezellige avond waar we aan terug denken. Hieronder enkele topscores van de bowling kom petitie Sjaak Cornelissen - 11 strikes Twan Claessens - 10 strikes Huub Reynders - 9 strikes 11

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 11