noeg om deze kansen daadwerkelijk te benutten. Het enthousiaste publiek en de spelers hadden zich eigenlijk al min of meer bij een gelijkspel neergelegd toen twee minuten voor tijd Theo Schers vanachter een Oostrumse verdediger op het doel afstormde, en met succes. Broekhuizen grabbelde net voor het einde van de wedstrijd een kostbaar puntje weg. Een totaal gedesillusioneerd Oostrums elftal ging met een onver diend verlies naar de kleedkamer. Toch is het voetbal dat Oostrum 1 de laatste tijd brengt kwali tatief veel beter geworden. Aanstaande zondag hebben we hopen- lijk meer succes. Tot dan! OOSTRUM _2 LEUNEN_5 Na de wedstrijd van afgelopen zondag tegen Leunen 5, bleek dui delijk dat het tweede team van Oostrum in een vormcrisis ver keerd. Evenals de twee voorgaande wedstrijden (Meerlo 4 en Brughusia 2), werd er ook nu slecht gevoetbald. Herhaaldelijk kon men van geluk spreken dat de tegenstander niet koelbloedig genoeg was om de kleine kansen af te ronden. Tot aan het rustsignaal kon geen van de aanvallen werkelijk gevaar betekenen voor de verdediging van de gasten. Ook na de rust hetzelfde spelbeeld. Veel balverlies, door slech te passes en onoplettendheid, van beide zijden, leidde tot on aantrekkelijk voetbal, voor spelers en publiek. Slechts éénmaal was Oostrum dichtbij een doelpunt, toen een hard afstandsschot van T. Broeren rakelings langs ging. Dit was in deze tweede helft tevens het enigste vermeldenswaardige ge beuren, waarmee de wedstrijd eindigde in een 0-0 gelijkspel. Over het geheel gezien is wederom een punt verloren gegaan. Hopenlijk weet men binnenkort deze vormcrisis te overwinnen, zodat even tuele promotiekansen gedurende deze competitie gewaarborgd kun nen worden. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- SUCCESSSIEREEKS ZET ZICH VOORT Til WEGENS SUCCES GEPROLONGEERD. VENRAY_10_- 00STRUM_3 In een zeer matige wedstrijd wist Oostrum 3 de puntjes toch in eigen hand te houden. We begonnen erg goed. Al in de 3e minuut was 't 1-0 door B. Linders uit 'n penalty. Ook nummer 2 liet niet lang op zich wachten. Na 11 minuten wederom goed doorzet ten van Bert Linders, 2-0. Hierna viel Oostrum 3 diep terug. Na 'n eindeloze periode van traag, ongeïnspireerd voetbal was 't in de 38e minuut, 3-0 door 'n kogel van Geert Kusters. Dit was tevens de ruststand. Na de thee begonnen we met frisse moed. Er werd goed gecombineerd en zo was Tt in de 52e minuut 4-0 door Jan Custers. Hierna bleef 't weer wachten op doelpun ten en vervielen we in 't trage spelletje van de eerste helft. 10

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 10