Als iemand ons met iets kan helpen bel dan even 82475 Met vriendelijke groeten, Monique, Liesbeth en Margreet Leidsters kleuterschool. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o~o-o-o-o-Q-o~o-o~o Alvast 2 data waar U eventueel rekening mee kunt houden. 17 november 2 december Werkavond i.v.m. het Sinterklaascadeautje voor de kinderen. Volgende week krijgt U hier nader bericht over. Sinterklaas komt op de kleuterschool. Groètjes, Liesbeth, Monique en Margreet. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o AGENDA 5 nov. 7 nov. 7 nov 8 nov 8 nov 7,8,9 nov 10 nov. 11 nov. 11 nov. 12 nov. 12 nov 12 nov. 14 nov. 14 nov. 15 nov. 16 nov. 17 nov. 18 nov. 20 nov. 23,24 nov 22 nov. 22 nov. 23 nov. 23 nov. 26 nov. nov Bestuursvergadering S.V.O. Harmonie oud papier ophalen Na de H. Mis kerkdeurcollecte Sport Gehandicapten Na de H. Mis kerkdeurcollecte Sport Gehandicapten Optreden Eikenhofkapel te Leunen (middag) Concert- en toneeluitvoering Harmonie-Vlasbloem Oliebollenaktie Nobel Begin carnaval, Iduna Algemene ledenvergadering carnavalsvereniging Harmonie, bestuursvergadering Jeugdleidersvergadering S.V.O. Bezoek aan het nieuwe politieburo te Venray L.V.B. Disco, Iduna VorstenraadbalOirlo Harmonie, optreden Eikenhofkapel te Venray (avond) Openbare vergadering dorpsraad Café van Dijk Werkavond "Sinterklaas" op de kleuterschool Uitwisseling O.V.B. Film Iduna Excursie Universiteit Nijmegen L.V.B. Herkenbosch B.C.L. treffen carnavalsvereniging Harmonie St. Ceciliaviering in de kerk Harmonie algemene ledenvergadering Sinterklaasavond C.O.Z.O. Lezing "Houden wij van onze streektaal" L.V.B. Cursus: brooddeeg figuren maken, bakken en beschil deren L.V.B. 6

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 6