hallo_muppets Na de concertuitvoering zal door Toneelvereniging de "Vlasbloem" opgevoerd worden het stuk "HET HING in DE LUCHT" van Bert Peets. Het gaat hier om een klucht in 3 bedrijven waarbij een jonge acteur (in het geheim) getrouwd is met een jongere actrice. Voor beiden moet het grote succes nog komen, hetgeen inhoudt dat ze best af en toe een extraatje gebruiken. Daar zal dan voor wor den gezorgd door een oom ën tante. Hoewel goed bedoeld, loopt een en ander toch niet helemaal volgens de planning, waardoor situaties ontstaan waarbij de meest dwaze capriolen moeten worden uitgehaald om tot een goed einde te komen. Het geheel is een klucht die er mag zijn, waar pit in zit. De entree voor deze uitvoeringen bedraagt, evenals vorig jaar, 4,50. Een donateurskaart geeft recht op vrije toegang voor twee personen bij een van deze twee avonden. Voorafgaande aan deze uitvoeringen wordt op zaterdagmiddag om 14.30 uur de generale repetitie gehouden van de toneeluitvoering. Deze generale repetitie kan bijgewoond worden door de leden van de Zonnebloem afd. Venray. Hoewel het in voorgaande jaren ge bruikelijk was dat deze generale repetitie ook bezocht kon worden door onze Oostrumse schoolgaande jeugd, heeft het bestuur van Toneelvereniging de "Vlasbloem" besloten om deze generale repe titie niet toegankelijk te stellen voor de schooljeugd. Bekeken wordt of tezijnertijd een aangepast stuk voor onze Oostrumse jeugd kan worden opgevoerd. Alle bezoekers zijn van harte welkom bij deze jaarlijkse concert en toneelavonden, wij wensen iedereen heel veel plezier bij deze avonden met muziek en toneel door onze eigen mensen, o-o-o-o-o-oo-o-o-o-o--oooo o —oo-0--0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0 HALLO SPETTERS. Dinsdagavond hebben we club, we gaan dan aan de surprise voor Sinterklaas werken. Tot dane Willen jullie 3,50 meebrengen voor St. Nicolaas. Nel, Tiny, Annemie Vanavond (5 novhebben we weer club. We gaan dan gezamenlijk spellen doen. Als jullie zorgen dat jullie er om acht uur zijn, zorgen wij weer voor de thee. Willen jullie vanavond ook 3,50 meebrengen voor de Sinter klaasavond en denk aan de afmeldingen, tot straks. Marian, Gertie, Jacqueline

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 3