kunnen trekken uit de resultaten van de 3 weken onderlinge compe titie, welke we achter de rug hebben. Dit belooft voor de nog resterende 3 maanden van de voorronde nog een aantal interessante wedstrijden met veel spanning welke leden zich in de te vormen poules voor de eindronde zullen kunnen plaat sen. Wel dienen we nu al op te merken dat er al enige leden zijn met een spelachterstandHierover delen we ten overvloede nog mee: X:de voor een periode geplande wedstrijden dienen zoveel mogelijk te worden verspeeld2: de spelers die afwezig zijn dienen dit aan de wedstrijdleider mee te delen; 3: bij verhin- dering voor één keer gelieve men dit door te geven via tel. 84396 (Duyn) of 84496 (Bus); 4: bij te grote spelachterstand (meer dan 2 weken) worden de niet gespeelde wedstrijden door de wedstrijdleider voorzien van een vervangende uitslag waar bij gebruik gemaakt wordt van de presentielijst Bekerwedstrijd Afgelopen dinsdag hebben we de wedstrijd in de eerste ronde al gespeeld tegen Topspin uit Arcen. Evenals onze vereniging een vereniging van recreanten. De volgende 4 spelers hebben er ge tracht een zo goed mogelijk resultaat te behalen: Sjaak Rijs, Cees Min, Wiel Vloet en Luc Duyn. Volgende week volgt een verslag. Deelname Open Noord-Limburgse Kampioenschappen. De laatste mogelijkheid tot inschrijving is dinsdag 10 november op het formulier in de zaal. Clubshirt gevonden. Enige weken geleden heeft een eerlijke me vrouw uit Oostrum een door haar gevonden clubshirt (waarde 49,00) op het secretariaat afgegeven. Tot heden is er niemand geweest die dit gemist heeft. Toch een vreemde zaak, spelen in je dagelijkse kleding. Wil de verliezer zich melden?? Feestavond Het bestuur zal deze maand een datum en plaats vast leggen voor de jaarlijkse feestavond. Medewerking collecte enkele leden van onze vereniging na de H.Missen op 7 en 8 november a.s. meewerken met een kerkdeur collecte voor de Stichting Nationaal Fonds Sport Gehandicapten (zie voor verdere informatie elders in het Oóstrums Weekblad!) o-o-o-o-o-o0--0-0oo-o0-0-0--0-0o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- N0BEL_NIEUWS Dinsdag 10 november is het weer zover dat de leden van Nobel bij U aan de deur komen om onze oliebollen te verkopen. Wij hebben deze aktie nodig door de toename van onze amazones en ruiters. We zijn genoodzaakt om nieuwe rijdekens aan te schaffen, zodat ze mooi voor de dag kunnen komen. Deze rijdekens kosten veel geld. Wij hopen dat U deze aktie weer goed wilt steunen evenals 15

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 15