00STRUM_2_-_BRUGHUSIA_21 Ondanks de slechte weersvooruitzichten werd er het afgelopen weekeinde toch gevoetbald.Oestrum zocht vanaf Ihet begin de aanval op. Inzet en goed voetbal leiden herhaaLdeli jk tot gevaarlijke situ aties voor het Brughusia-doelAanval op aanval kreeg de verde diging van de gasten te verwerken, waarbij pech, paal en lat en een uitstekende doelman een voorsprong voor Oostrum steeds in de weg stonden. Met name een kopbal van debutant T. Spee had een beter lot verdiend. Brughusia dat geen greep op de wed strijd kon krijgen, leverde gedurende de eerste helft geen ge vaar op voor de Oostrumse verdediging, zodat men met een 0-0 stand ging pauzeren. Wie verwacht had dat Oostrum de tweede helft een op dat moment verdiende voorsprong zou weten te for ceren kwam bedrogen uit. Van het goede voetbal-dat er de eerste helft geboden werd was weinig meer te bespeuren. Brughusia kreeg meer greep op de wedstrijd, zonder overigens veel gevaar op te leveren. Het geheel begon sterk te lijken op de wedstrijd die de daar voorgaande week tegen Meerlo werd gespeeld. Er was nu echter een belangrijk verschil met bovengenoemde wedstrijd. Vanuit de counter kwam, geheel onverwacht, Brughusia tot scoren, 0-1, hetgeen leidde tot de eerste, weliswaar nietverdiende nederlaag van Oostrum 2. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Betreft^_EINDT0URN00I_seizoen_1981. Ten gevolge van slechte weersomstandigheden kon het geplande eind- tournooi in oktober helaas geen doorgang vinden. In oktober waren de banen vrij druk bezet door o.a. 'n jeugdtournooi en dewedstr. van de onderlinge kompetitie, zodat voor een eventueel eindtournooi naar november zou moeten uitgeweken Mede gezien de kortere dagen en het te verwachten weer in de herfst, hebben wij besloten dit jaar geen eindtournooi meer te houden. Hopenlijk biedt het in december te houden indoor-tournooi te Bergen - waarvoor men zich bij dhr. H.Janssen heeft kunnen aanmelden - enige kompen- Tafeltennisvereniging Oostrum 3-11-1981. ONDERLINGE COMPETITIE! Dat de onderling krachtsverhoudingen dit seizoen minder groot zijn dan het afgelopen jaar, is de duidelijke conclusie die we S.V. Oostrum Afd. Tennis satie Het Bestuur 14

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 14