Maandag 9. ,00 u. Dinsdag 9. ,00 u. Woensdag 9. ,00 u. Donderdag 9, ,00 u. Vrijdag 9. ,00 u. 14, .30 u. 15, .30 u. Zaterdag 19, .00 u. Overl. familie Thielen-Steeghs Mathijs Janssen en Regina Cox Overl. familie Hendrickx-Jenniskens Gest. jaardienst familie van Rens-Litjens Gest. jaardienst Piet Camps en Johanna Goossens Voor het Bruidspaar Voesten-Daniels (Dameskoor) Uit dankbaarheid bij 25 jarig huwelijk van Janssen-Haegens (Dameskoor) Dorotheus Derkx Voor de overledenen van Boshuizen Thei Camps. Misdienaarsbeurten: Zaterdag 19.00 u. Ronny Pelzer-Hans Holtackers-Jan Rutten- Sjackie Wilmsen Zondag 8.30 u. Harm van Huet- Clemens Weijs-Paul Beerkens- Bram Linskens 10.00 u. Sander Martens -Wilbert Kusters-Bas Künen- Coen Litjens. VAN HARTEWELKOM Geweldig mooie, kostbare dingen worden je meestal niet zomaar toegeworpen; vaak moeten er heel wat offers voor gebracht worden; maar die offers worden niet als offers aangevoeld, als men weet waarvoor men ze brengt. Gelukkkig hoort men nog vaak deze geluiden van moeders die in verwachting zijn. Jac en Ans Hermans-Geurtsvan Hatendonkstraat 3, zagen met vreugde uit naar hun tweede kind. Iedere dag groeide de span ning, maar ook, heel bijzonder van de kant van de moeder, werd steeds meer gevraagd. Maar ook Ans voelde het niet als 'n offer aan. Liefde voor haar kind dat zij bij zich droeg, overspoelde haar. 'n Tweede kind zou voor hen weer 'n grotere rijkdom be tekenen. Met grote vreugde en innige liefde hebben zij dan ook op 23 oktober KOEN verwelkomd en willen hem heel graag alle geborgenheid en liefde schenken, zodat KOEN kan uitgroeien tot 'n blij en gelukkig mens. Jac en Ans, van harte proficiat met jullie tweede kind, met Koen, broertje van KIM. Veel vreug de en geluk met en vóór KOEN, die ook wij 'n hartelijk welkom toeroepen in onze parochiegemeenschap met onze beste wensen voor de toekomst, Uw Pastoor. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 10

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 10