O "Wij hebben met vreugde verwacht en in liefde ontvangen ons tweede kindje. Wij noemen haar Anke". Ondertekend door haar vader en moeder Jan en Johanna de Bruyn- Weijmans (Kloosterstraat 18) 23 oktober 1981. Het is altijd heerlijk, het maakt je blij en gelukkig, als je weet dat je gewenst bent, dat je welkom bent, dat je met open armen ontvangen wordt door mensen met een warm-kloppend hart voor je. Vooral een kind heeft dat warmte van een grote liefde nodig. Jan en Johanna zijn overgelukkig met hun tweede kindje, een zusje voor Ruud; en Anke weet en zal ondervinden dat ze van harte welkom is en mag opgroeien in de warme geborgenheid van een liefdevol thuis. Jan en Johanna, van harte proficiat met de verwezenlijking van jullie droomwens, met jullie tweede kindje, met Anke; en 'n zonnige, vreugdevolle toekomst met en voor Anke. Wij van onze kant, roepen Anke ook 'n hartelijk welkom toe in onze parochie gemeenschap, en onze beste wensen voor de toekomst vergezellen haar Uw pastoor. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o SiY^_gOSTRUM_AFD^_VOETBAL^ Uitslagen van zondag 25 oktober_1981^ DIS 1 - Oostrum 1 5-1 Meerlo 4 - Oostrum 2 0-0 De overige wedstrijden werden afgelast. Programma voor zondag 1 november Oostrum 1 - HRC 1 Aanv. Oostrum 2 - Brughusia 2 Aanv. Oostrum 4 - Holthees 3 Aanv. 14.30 u. Scheidsr. J.M.Keulen 12.00 u. Scheidsr. B.Linskens 10.00 u. Scheidsr. P.Haegens In verband met eventuele inhaalwedstrijden raadplege men het publikatiebord Trainingen Dinsdag 20.00 uur training selektie en degene van de lagere elftallen die donderdags niet kunnen trainen. Donderdag: 19.00 uur lagere elftallen 19.30 uur training selektie. 8

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 8