daar van harte welkom. Openingstijden van de winkel: Maandag woensdag vrijdag zaterdag 10.00 - 12.00 uur 13.30 - 17.00 uur 19.00 - 21.00 uur 13.30 - 17.00 uur. Bent U door bovenstaand artikel zo enthousiast geworden dat U wilt mee helpen bij de verkoop in de winkel of bij het sorteren wassen of strijken van de kleding? We kunnen ook enthousiaste mensen uit Oostrum gebruJken! -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o NöBËL_NIEUWS^ Aan de dorpsfeesten was ook een wielerdriedaagse verbonden waar ook door de Nobele ruiters werd deelgenomen. Hier wisten Mej Wijnhoven en de heer Staaks een 3e prijs te behalen. Beide fietsers van harte gefeliciteerd. Zondag 18 oktober nam M.Staaks deel aan het veteranen concours te Meterik, hij wist hier met Kilflora een 2e prijs te behalen voor ind-dressuurJeu ook van harte gefeliciteerd. Het Bestuur. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Bil jartvrienden_-_S^N^AJL Na enkele weken zakelijke afwezigheid weer eens een berichtje over het biljarten. Eerst nog even een herinnering aan de bowlingavond op woensdag 4 november. Als je je nog wilt aan melden, dan wel snel. De jeugd is weer volop aan de gang evenals de senioren. Hans van dijk zal binnenkort de tussenstand van de jeugdkompetitie vermelden. De seniorenteams in de Venrayse Bond draaien goed. Alle drie teams behalen regelmatig overwinningen. Enkele bij zonderheden zijn toch wel het uitstekende gemiddelde van Jo de Beer (10) in de partij tegen VOP. Voor wat betreft het derde team komt Sraar Vermeulen de laatste tijd sterk door en scoorde tweemaal een gemiddelde van 2,352. Henk van de Heuvel en Harry Daniëls plaatsten zich goed met beide een gemiddelde van 3,076. Het lijkt erop dat het derde team wat sterker wordt. Dat moest eigenlijk maar eens getoetst worden in een uitwisseling met het tweede. Ik zal binnenkort wel eens kontakt opnemen met Wim Kleuskens. Kortom, ga zo door. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 11

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 11