Gestjaard.Martinus Verheijen en echtgenote Gestjaard.Jan Zegers en Johanna Camps (Gemengd Koor) Maandag 9.00 u Gest.jaard. Toon van Cuijck Dinsdag 9.00 u Gest.jaard. Willem van de Voort Woensdag 9.00 u Gest.jaard. Lamberdina Derks Donderdag 9.00 u Gest.jaard. Hubertus Jenniskens Vrijdag 9.00 u Gest.jaard. Johanna Jenniskens Tot zekere intentie Zaterdag 15.30, u Uit dankbaarheid bij 25-jarig huwelijk Slangen-Reijnders (Gem. Koor) 19.00 u Pierre Jacobs, overlfam. Min - Verbeek, Math Basten. MISPIENAARSBEURTEN Zaterdag 19.00 u. Coen Litjens - Sjonnie van Cuijck - Robin Oudenhoven - Ron Versleijen. Zondag 8.30 u. Ronnie Reijnders - Wim Vollenberg - Michel Ghielen - Ronald Hoex. 10.00 u. Paul Berkens - Bas Künen - Wilbert Kusters - Sander Martens. OPBRENGST WERELDMISSIEDAG De kerkcollecte afgelopen weekend voor onze missionarissen heeft opgebracht 605,25. Hartelijk dank aan allen die dit mooie be drag bijeenbrachten. GOD Vindt U het ook zo moeilijk om te zeggen wie God is? Het verbaast me eerlijk gezegd wel eens dat de kinderen het mij op school zo weinig vragen. Ik zou er ook maar moeilijk een ant woord op kunnen geven. Kort gezegd: het is een onmogelijke op gave, want Hij gaat mijn begrip (en ieder menselijk begrip) te boven. Hij is zo heel anders en zoveel grootser dan wij ons maar kunnen voorstellen. Je kunt niet beter wensen en zeggen dan je moet Hem eigenlijk eens meegemaakt hebben'. Voor een kind ligt dat waarschijnlijk nog heel eenvoudig: ze stellen zich God voor als een mens; de meest verstandige, of de meest vriendelijke of machtige. En ze hebben er nog geen proble men mee. Maar als je wat ouder wordt dan blijkt het niet zo een voudig te zijn. Dan blijkt Hij niet zo'n verstandige, vriende lijke of machtige mens te zijn als je dacht. Hij is dan niet je super-knecht die alles voor je doet. Het wordt je steeds moeilijker om je God voor te stellen. Hij heeft geen mond zoals wij, Hij heeft geen handen zoals wij. 7

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 7