Het was bij alle gelegenheden erg gezellig en de Harmonie ziet met een gerust hart de komende tijd tegemoet, nu er toch - al weten we de juiste opbrengst nog niet - op gerekend mag worden dat een aantal instrumenten of uniformen gekocht kunnen worden. Jammer van het slechte weer, dat ons danig parten dreigde te spelen. Het gevolg daarvan was dat er bij de ingang een ware modderpoel was ontstaan, terwijl ook veel meer mensen met een jas naar de tuinbouwloods kwamen. Daarbij was de ruimte aan de kapstok te klein. We erkennen dat graag, omdat we ons daarin gewoon vergist .hebben. Bij een volgende gelegenheid zullen we daar bijzonder aandacht aan besteden. Bestuur, directeur en leden van onze Harmonie willen graag iedereen bedanken voor de medewerking, in welke vorm dan ook, bij dit feest. We willen van harte bedanken de vele bezoekers voor de fijne sfeer die we er samen hebben mogen meemaken. Het is wederom een echt dorpsfeest geworden, we zijn daar erg blij mee. GEVONDEN EN VERLOREN TIJDENS DE DORPSFEESTEN. Tijdens de dorpsfeesten werd in de tuinbouwloods verloren een zwart etui waarin een autosleutel (Ford) en een huissleutel (Lips)Wij willen de eerlijke vinder graag vragen even contact op te nemen met het secretariaat (tel. 87174) zodat deze spul len weer terug bezorgd kunnen worden bij de verliezer. Gevonden werd een brillen-glasdiegene die dit mist kan con tact opnemen met onze penningmeester (tel. 84056) zodat ook dit weer bij de eigenaar terecht kan komen. Het eindklassement van de Avondwielerdriedaagse is als volgt: 1. O.V.B. Oostrum (Achten/Wilms) 2. 3. 4. 5. L0Z0 afd. Oostrum (Tacken/Liebrand) L.R.v. Nobel Tafeltennisver team 2 Carnavalsver de Karklingels 6. Harmonie 7. Buurtver. Vriend schap door samenw. Stationsweg (Wijnhoven/Staaks) Schol1/Vloet (Holtackers/Künen) (Martens/Vermeulen) (Fleurkens/Wismans 64 punten 58 punten 55 punten 55 punten 53 punten 52 punten 51 punten 8. S.V. Oostrum (Wilmsen/Wijnhoven) 49 punten afd. Voetbal

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 3