en Hans Mulder. Zij zullen in Schaesberg de gehele dag onder leiding van deskundige dirigenten bezig zijn met het muziek maken, waarna 's avonds een slot-uitvoering gehouden zal worden.Voor deze slot-uitvoering zal een harmoniekorps en tam boerkorps geformeerd worden waarin zij dan zullen plaats nemen. Uiteraard wensen wij onze deelnemers niet alleen een fijne maar ook zeer leerzame dag toe in Schaesberg. maandag 26 oktrepetities in het Gemeenschapshuis, van 19.30 - 20.15 uur: repetitie voor het jeugdorkest van 20.15 - 22.15 uur: repetitie voor het gehele orkest. Met nog een tweetal repetities voor de concert- en toneelavonden willen we graag alle leden aansporen bij deze repetities aan wezig te zijn. Want alleen dan kunnen we ons goed voorbereiden op het concert. We rekenen graag op de medewerking van iedereen. Mocht desondanks toch iemand verhinderd zijn, dan zullen we dat graag vernemen via een afmelding. woensdag 28 okt.: repetities in het Gemeenschapshuis. van 19.00 - 19.30 uur: repetitie voor de aspiranten tamboerkorps van 19.30 - 21.00 uur: repetitie voor het gehele tamboerkorps. DORPSFEESTEN IN OOSTRUM. De Dorpsfeesten 1981 zijn weer voorbij Het waren heerlijke dagen van vreugde en plezier; van met elkaar feest vieren in een fijne sfeer van ontmoeting en kennismaking. De Avondwielerdriedaagse oogstte veel belangstelling en de strijd werd erg spannend, zodanig dat het soms om heel kleine verschillen ging. Dat een van de dames-teams uiteindelijk de eerste plaats opeiste had waarschijnlijk niemand verwacht, ze ker de winnende dames van OVB Oostrum zelf niet. Wij willen hen van harte geluk wensen met deze overwinning. De complete uit slag van deze Wielerdriedaagse staat elders in dit blad vermeld. Donderdag zorgde de joekskapel "Blaos urn op" met hun muziek voor een sfeervolle avond; vrijdagavond was het de avond van de jeugd met het orkest Dragon Fly uit IJsselsteyn, terwijl op de zaterdagavond de zeer bekende "Egerlander Freunde" uit Leeuwen ons lieten genieten van hun fantastische muziek. Tenslotte was de zondag na de Hoogmis tot omstreeks 6 uur een complete muziekdag met zang en veel muziek, nadat 's morgens de Hoogmis op een fijne wijze werd opgeluisterd door Fanfare Middelaar. In de tot feesthal omgetoverde tuinbouwloods hebben na die Hoogmis veel mensen kunnen genieten van het gebodene. Daarbij werd op de vrijdagmiddag een gezellige bejaardenmiddag gehouden en konden op de zaterdagmiddag vele schoolkinderen zich uitleven op het levensgrote Ganzenbord. 2

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 2