Zaterdag 19.00 u. Thei Camps (vw. familie van Zijl) Overlfamilie van Dijck-Claessens Lena Camps-Driessen MI SDIENAARSBEURTEN Zaterdag 19.00 u. Ronny Pelzer - Hans Holtackers - Jan Rutten - Sjackie Wilmsen Zondag 8.30 u. Harm van Huet - Clemens Weijs - Bram Linskens Sander Martens 10.00 u. Wilbert Kusters - Bas Künen - Paul Beerkens - Ronald Hoex Toen we_nog klein_waren. Toen we nog klein waren en van niets wisten, toen waren er mensen die zeiden: wat hebben ze het nu nog goed; als hij/zij eens wist hoe goed hij het heeft! Zo gaat dat met kleine kinderen. Geen kwaad mag hen deren. Vader en moeder zijn daar om alle ellende ver weg te houden en om alle tranen te drogen. Liefde en geborgenheid, dat hebben ze nodig. Van alle kanten worden ze omgeven met allerlei goed heid die wij mensen hen kunnen bieden. Ze zijn er mee omgeven, ze zwemmen er als het ware in. Ze zijn er in ondergedompeld en groeien er van. Zo wordt ook menig keertje aan het begin van een nieuw en jong leven aan God gevraagd of ook Hij de kleine boreling wil om geven met Zijn goedheid, of ook Hij de kleine wil laten zwemmen in een zee van liefde en geborgenheid, of ook Hij de kleine wil onderdompelen (dopen, zeggen we dan) in een zee van aandacht van Zijn kant; en dat niet één keer, maar iedere dag opnieuw. Want gedoopt worden dat moet iedere dag gebeuren. In de kerk beelden we het één keer uit, met water. Maar van dan af moet God het iedere dag gaan doen, echt. En met alle goeds dat Hij maar heeft voor de kleine dopeling. Dat smeken we voor de kleine af van God, en alle aanwezigen bidden dit van harte mee, want wie zou het hem of haar niet gunnen. En we weten dat God Lest wil. Maar zou liet Hem altijd zo mee vallen om dat kleine mensje verder te bereiken? Hoe staat_het_met_Uw_kleerkasten? Dinsdag 20 oktober zal van 11 - 12.30 uur 'n wagen van de Max Tailleur - Stichting bij het gemeenschapshuis staan, voor inza meling van (gedragen) kleding, dekens, gordijnen; graag verpakt in dozen of zakken. Deze kleding wordt daarna verkocht aan bepaalde instellingen, en de opbrengst daarvan komt ten goede aan reuma-patiënten voor 'n kuurreis naar Badgastein in Oostenrijk. Hier volgt 'n schrijven van onze bisschop aan de voorzitter 4

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 4