Het concert van a.s. zondag bestaat uit een tweetal optredens. Vanaf 11.30 uur zal ons harmonie-orkest een concert verzorgen, welk concert zal duren tot 12.15 uur. Na een korte pauze zal dan Muziek- en Majorettenshowkorps "St Petrus Banden" een optre den verzorgen tot ongeveer 13.00 uur. Tijdens de repetities, voorafgaande aan dit concert, is er alles aan gedaan om a.s. zondag met een fijne uitvoering voor de dag te komen. Wij wensen alle toehoorders daarbij veel luistergenot toe o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- DORPSFEESTEN IN OOSTRUM va.n_15_18_oktober_a^s±n_de_Tu±iibouwXoocis_a/ci Stationsweg De dorpsfeesten zijn weer aanstaande. Van donderdag tot en met zaterdag wordt er een Wielerdriedaagse gehouden. Naast de Oostrumse middenstanders maken onze eigen Oostrumse verenigingen deze Wielerdriedaagse mogelijk en inte ressant. Evenals ook voorgaande jaren zullen elke avond een aantal prominenten aan de start verschijnen. We verwijzen hier bij graag naar het programmaboekje, waarin het totale feest programma, inclusief het programma van de Wielrdriedaagseis opgenomen. Dit programmaboekje zal binnen enkele dagen huis aan huis worden bezorgd. Komt U ook 's avondseens kijken om tegelijkertijd plezierig samen te zijn met Uw Oostrumse dorpsgenoten? De aanvangstijden zijn als volgt: op de eerste dag, donderdag 15 oktober beginnen we om 8 uur 's avonds, terwijl op de vrij dag en zaterdagavond om half 8 begonnen wordt. De opbrengst van de Dorpsfeesten is dit jaar voor de Harmonie, mede ter dekking van de hoge kosten voor instrumenten en uni formen. Bestuur, directeur en leden van de Oostrumse Harmonie hopen uiteraard dat velen zullen komen om met elkaar plezier te maken. Door middel van dit festijn hopen wij van harte dat de Harmonie weer financiële middelen ter beschikking krijgt om de hoge uit gaven te kunnen blijven bekostigen en mede daardoor ook in staat blijft de sociale functie voor ons dorp te kunnen blijven ver vullen Aan iedereen die wil deelnemen zeggen wij graag en van harte welkom op de Dorpsfeesten en wij danken iedereen voor de deel name aan het welslagen van de feesten. p/ogramma_van_de Dorpsfeesten. Donderdag 15 oktober: Eerste dag van de Wielerdriedaagse, aanvang 's avonds om 8 uur. Medewerking wordt verleend door de joekskapel "Blaos urn op". 3

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 3