ting door een sterk aanvallende Oostrumse ploeg, maar werd niet met doelpunten beloond. Ook voor de ploeg uit Lommdie zeker niet voor onze spelers onderdeed, was in deze fase van de wed strijd geen doelpunt weggelegd. Ook het begin van de tweede helft kenmerkte zich door fel voet bal, wat Oostrum na 50 minuten spelen op een pijnlijke achter stand van 0-1 bracht. Kort daarna werd Leo Lenssen voor de ogen van de toeschouwers en spelers, behalve die van de scheids rechter, ruw ten val gebracht. Hij moest met een gebroken sleu telbeen het speelveld verlaten. Een harde ontmoeting tussen de maker van het Lommse doelpunt en Bert de Kleijn gaf de scheidsrechter blijkbaar aanleiding tot het nemen van maatregelen. Een waarschuwing respektievelijk verwijdering van het speelveld; naar onze mening een erg zware bestraffing voor onze Oostrumse speler. Naast enkele goede scoringskansen in de 65e minuut begon de tijd te dringen. Pas in de laatste minuut van de blessuretijd wist Carlo Verheijen na een voorzet van Herman Jeuken de bal in de netten te kegelen. Een applaus voor een mooi doelpunt en een zucht van verlichting; het eerste puntje is binnen. In het klassement stijgt Oostrum van de tiende en laatste plaats naar de achtste plaats. o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—oo—o—o—o—o—o—o—OO-o-o-o-o-o-oo-o-o-o-o Oostrum 2 - Montagnards 3 Na de 5-2 overwinning in de eerste competitiewedstrijd, diende het tweede team nu aan te treden tegen Montagnards 3. Al snel bleek deze tegenstander heel wat meer in zijn mars te hebben dan de voorgaande. Met snel aanvalsspel werd de Oostrumse verdediging vanaf het begin onder druk gezet. Vooral in de begin fase had men hier tegen weinig verweer. Na ongeveer 15 minuten werd een door H. v. Bergen gegeven voorzet, door de doelman ver keerd berekend, waardoor T. Kessels ongehinderd kon inschieten en men zodoende tegen de verhouding in een 1-0 voorsprong kon aantekenen. Deze onverwachte achterstand was een klap voor de Bergense formatie. Oostrum kwam nu beduidend beter te voorschijn en kon 10 minuten later de stand tot 2-0 verhogen, nadat een slecht genomen doeltrap onmiddellijk door wederom T. Kessels, werd afgestraft. Montagnards wist ondanks enkele gevaarlijke aanvallen geen ver andering meer in de stand aan te brengen voor het rustsignaal. Na rust was er sprake van een ontzettend rumoerig spel van de zijde van Bergen, die het geheel blijkbaar moeilijk konden ver werken. Gedurende deze periode kwam Oostrum herhaaldelijk tot gevaarlijke aanvallen. Toen echter na 20 minuten een penalty aan Bergen werd toegekend (2-1)kon deze ploeg zich weer enigszins herenigen, zodat Oostrum het laatste kwartier hevig onder druk gezet werd. Tot enkele minuten voor het einde kon de Oostrumse 9

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 9