Vrede in de wereld en vrede in ons eigen hart. We hopen veel mensen in deze maand te mogen begroeten. Uw Pastoor o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Aan alle inwoners van Oostrum. De collecte van de Ned. Nierstichting heeft in Oostrum het mooie bedrag opgehaald van 726,30. Allen hartelijk dank. Ook de collectanten/trices hartelijk dank. N.S.N o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o AGENDA 1 okt 1 okt 3 okt 4 okt 11 okt. 6 okt 6 okt 8 okt 8 okt 10 okt. 11 okt. 11 okt. 13 okt. 15 t/m 18 okt. 19 okt. 19 t/m 20 okt. 23 okt 24 okt. 25 okt. 30 okt. 31 okt. 5 nov 78 en 9 nov Vaderuurtje op de kleuterschool voor klas 2: juffr. Liesbeth klas 3: nieuwe leidster Bestuursvergadering S.V.O. Harmonie, oud papier ophalen Tennis-eindtournooi Poule-winnaars tennisclub Ledenvergadering LOZO café van Dijk Jaarvergadering oudervereniging Harmonie, bestuursvergadering Jeugdleidersvergadering S.V.O. Discobal, buurtvereniging "De Aide Beek" en "Vriendschap door Samenwerking" Harmonie, zondagochtendconcert schouwburg Venray Bowlen, Iduna Moederavond O.V.B. Harmonie, dorpsfeesten/wielerdriedaagse in tuinbouw- loods Openbare vergadering dorpsraad (Michels-Bowling) Jaarvergadering Buurtvereniging Stationsweg Filmweek, Iduna Harmonie, play-in voor onze deelnemers te Schaesberg LuistermuziekIduna optreden van Ad van Drunen Hypnotiseur, Iduna Hollandse-avond Iduna Bestuursvergadering S.V.O. Concert- en toneeluitvoering Harmonie-Vlasbloem 5

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 5