Op vrijdag 2 oktober gaan we, ook in verband met dierendag, een bezoekje aan het dierenasiel brengen. - Vorige week zijn we gestart met de kleuterbibliotheek. Om de boekjes zo netjes mogelijk op school en weer thuis te krijgen vragen wij U om de meegebrachte boekjes in een plastic tas (a.u.b. met de naam van het kind) te doen. Alvast bedankt! met vriendelijke groeten, leidsters kleuterschool. 0_0_0_0_o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o DAMES L.V.B. Dinsdag 13 oktober brengen we 'n bezoek aan het Trefcentrum te VenloWe worden daar om half 8 verwacht. Wie mee wil gaan ge lieve zich op te geven bij Mevr. Wolters, tel. 82129. We gaan ieder op eigen gelegenheid, dus iedereenzorgt dus zelf voor ver voer Het bestuur O-O-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Vanuit de Kleuterschool Beste ouders, Tussen 9 en 14 oktober beginnen we met het herfstproject De kleuters mogen herfstspulletjeszoals eikels-kastanjes bladeren meebrengen. Ook herfstafbeeldingen uit de margriet, libelle e.d. zijn welkom. Bij het herfstproject willen we de volgende onderwerpen behan delen 1) bomen, bladeren, struiken, vruchten, paddestoelen. 2) dieren, wintervoorraad, winterslaap, vogels, vogeltrek. 3) het weer, regen, mist, storm, kouder worden, eerder donker. 4) mensen, kleren, schoeisel, verwarming. Extra aandacht schenken we aan het zelf uit- en aankleden. De begrippen die deze keer aan bod komen zijn; - licht-donker - warm-koud - wind, storm, regen, mist. - de paddestoel wordt uitvoerig besproken. De liedjes en het versje die we waarschijnlijk aanleren zijn; Liedje jongste kleuters; - Het regent, het regent, het regent dat het spat. En wie niet gauw naar binnen gaat die wordt kletsnat. Liedje oudste kleuters; - Herfst, herfst, wat heb je te koop. Duizend kilo bladeren op een hoop. 2 I

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 2