C) Onderlinge kompetitie: Hiervoor is de einddatum verschoven van 30 september naar 14 oktober, hetgeen wil zeggen dat alle wedstrijden vóór 15 okt a.s. gespeeld moeten zijn. Wij wensen iedereen veel tennisplezier Het Bestuur. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- S.V. OOSTRUM Afd. TENNIS Eerste clubkampioen Het zondag j.l. gehouden jeugdtournooi heeft de eerste club kampioen opgeleverd in 't nog kort bestaan van de tennisclub. Dat het hierbij ging om de jeugdkampioen is verder niet belang rijk maar wel leuk. Kampioen werd Silvia v.doBergh. Proficiat Silvia! Dankzij de deze keer gunstig gezinde weergoden werden er enkele leuke en soms spannende wedstrijden gespeeld door de drie poule-winnaars uit de voorronden. Uiteindelijk bleek Silvia 't meest constant en veelzijdig. De uitslagen van de wedstrijden werden als volgt: Silvia v.d. Bergh - Jaqueline Beckers 6-4 en 6-3 Silvia v.d. Bergh - N. Camps 6-3 en 6-0 N. Camps - Jaqueline Beckers 6-1 en 6-4 De eindstand luidt derhalve: 1 en jeugdkampioen Silvia v.d. Bergh 2 N. Camps 3 Jaqueline Beckers Naast deze wedstrijden werden ook door een aantal oudere jeugd leden onderlinge wedstrijden gespeeld. Hier ging 't minder om de knikkers en meer om 't spel. In ver gelijking met eerdere tournooien kon een duidelijke vooruit gang in 't spel geconstateerd worden. De lessen beginnen toch hun vruchten af te werpen. Jammer eigenlijk dat er relatief zo weinig jeugdleden bij de club zijn en er soms weinig gespeeld wordt. Maar wat niet is kan komen. Denk er aan jeugdleden op woensdag middag zijn er prima mogelijkheden. De Jeugdcommissie o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 13 r

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 13