verdediging stand houden. Uit een goed opgezette aanval kon een Bergense aanvaller met het hoofd de verdiende gelijkmaker aan tekenen: 2-2. Tevens eindstand. Qostrum 4 - Leunen 7 In een zonovergoten sportpark "De Spar" stond Oostrum 4 voor de moeilijke opgave, haar derde competitie-wedstrijd in winst om te zetten. Met de succesvolle spits Martens in 't centrum startte Oostrum dan ook voortvarend. Het was echter de frele rechtsbuiten Frank Driessendie zijn eerste doelpunt aantekende na 'n scrimmage voor 't Leunse doel. Uit 'n vrije trap van Leunen, werd de tot nu toe nog niet gepas seerde doelman Peeters, (stond hij toch onder te hoge druk?) ge passeerd 1-1. Hierna begon de strijd zeer grimmig te worden. Uit 'n dieptepass van R.v.Lieshout was het toch Jos Martens die na 'n solo beheerst doelman Jeuken wist te passeren. Hierna raakten de gemoederen pas echt op dreef, maar 't was Leunen die met wat meer routine de stand op 2-2 wist te brengen. Na de pau ze zagen we 2 nerveuze ploegen welke beseften dat de eerste die 'n doelpunt zou scoren, waarschijnlijk de winnaar zou zijn. In de vijfentwintigste minuut van de tweede helft was 't de sterk spelende H. Linders, welke 'n goede combinatie wist af te ronden 3-2. Hiern^ werd Oostrum toch iets sterker. Uit 'n snoei hard schot van J. Cornelissen was 't Jos Martens die zijn vijfde competitie-doelpunt aantekende. 'n Goed competitie-begin van Oostrum 4 welke in de eerstvolgende wedstrijden Montagnards en Holthees zal ontmoeten. Hierna kunnen we pas echt zeggen wat we in deze competitie waard zijn. Verder was de vorige week geblesseerde L. Wilms weer van de par tij. Met zijn ongelooflijk technisch talent wist hij de vele toe schouwers weer enorm te boeien. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- S.V. OOSTRUM AFDELING TENNIS EINDTOURNOOI ZONDAG 4 OKTOBER. - Op deze dag zijn beide banen van 9.30 uur tot 19.00 uur be schikbaar voor het tournooi - Zorg dat U ruim op tijd aanwezig bent - Tennisballen zijn aanwezig - Inspeeltijd 5 minuten 10

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 10